ПІД ЧАС ОБОРОНИ КРАЇНИ ЗАГИНУВ 19-РІЧНИЙ ЖИТЕЛЬ ЛИСЦЯ РОМАН ДУБІНСЬКИЙ

Новини 26 лютого 2022

Сьогодні вранці сумна звістка сколихнула нашу громаду: під час оборони країни від російського окупанта загинув військовослужбовець Збройних Сил України житель Лисця Роман Васильович Дубінський.

Читайте далі

ТЕРМІНОВО! УВАГА! ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

Новини 24 лютого 2022

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ ЗВ’ЯЗКУ: Селищна рада: +380343641153 +380343641139

Читайте далі

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини 24 лютого 2022

Жителі Івано-Франківщини зберігайте спокій! Прошу всіх максимально обмежити переміщення. Школи, садочки і університети переходять на дистанційний режим роботи. Не біжіть у магазини, не їдьте на заправки, залишайтеся вдома, вмикайте офіційні засоби масової інформації та слідкуйте за вказівками.

Читайте далі

Президент підписав указ про запровадження воєнного стану в Україні, Верховна Рада його затвердила

Новини 24 лютого 2022

Президент Володимир Зеленський підписав Указ № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні». Народні депутати затвердили цей документ 300 голосами.

Читайте далі

НАКАЗ ВЕРХОВНОГО ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧА ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ "ПРО ПРИЗОВ РЕЗЕРВІСТІВ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА ПРИЗОВОМ ОСІБ ІЗ ЧИСЛА РЕЗЕРВІСТІВ В ОСОБЛИВИЙ ПЕРІОД"

Новини 23 лютого 2022

22 лютого 2022 року, Президент України видав Наказ Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України «Про призов резервістів на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період».

Читайте далі

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ

Новини 11 лютого 2022

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

Читайте далі

ЛИСЕЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА СПІВПРАЦЮВАТИМЕ ІЗ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИМ НАЦІОНАЛЬНИМ ТЕХНІЧНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ НАФТИ І ГАЗУ

Новини 11 лютого 2022

10 лютого очільник Лисецької територіальної громади Анатолій Лущак та ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу Євстахій Крижанівський уклали договір про співпрацю. Підписи під аналогічними договорами поставили голови 27 територіальних громад Івано-Франківщини, двох громад із Закарпатської області та однієї зі Львівщини.

Читайте далі

ОБИРАЄМО: ДЕКЛАРУВАТИ ЧИ РЕЄСТРУВАТИ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ

Новини 11 лютого 2022

1 грудня 2021 року набув чинності Закон України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні». Цей Закон покликаний спростити процедуру реєстрації місця проживання, оскільки він скасовує проставляння штампів в паспортах, паперові додатки до ID-картки та особисті відвідування військкоматів.

Читайте далі