Обережно, борщівник Сосновського!

Новини 12 червня 2024

Шановні мешканці громади! Селищна рада звертає вашу увагу на необхідність терміново скосити борщівник Сосновського на ваших ділянках та прилеглих територіях. Ця рослина є небезпечною для здоров'я людини, викликаючи сильні опіки шкіри при контакті з її соком.

Читайте далі

Лисецький селищний голова Анатолій Лущак взяв участь у роботі Всеукраїнського діалогу: громади-ветеранам 2024

Новини 11 червня 2024

Цьогорічний, третій за ліком, Всеукраїнський діалог: громади-ветеранам 2024 проводився за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України» та за підтримки Програми реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США.

Читайте далі

Тридцять четверо випускників Лисецького ліцею отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти

Новини 11 червня 2024

Урочистий захід традиційно розпочався з виконання Державного Гімну України. Його учасники вшанували пам'ять полеглих за Україну воїнів, усіх, чиє життя забрала війна, хвилиною мовчання.

Читайте далі

Лисецька громада провела в останню путь Володимира Волосянка

Новини 10 червня 2024

Лисецька громада провела в останню путь з усіма військовими почестями жителя Старого Лисця Володимира Волосянка, військовослужбовця 32-ої окремої механізованої бригади Збройних сил Дев’ятнадцятого березня Володимирові Волосянку виповнилося сорок років.

Читайте далі

У Лисецькій школі мистецтв відбувся черговий випуск

Новини Освіта 4 червня 2024

Селищний голова Анатолій Лущак подякував дирекції школи, викладачам за те, що вклали душу, працю у своїх вихованців; батькам, які підтримали й допомогли розвинути дитячі таланти. Він зауважив, що юні музиканти гідно представляють Лисецьку громаду й своїми завзяттям, старанням більше роблять для неї, ніж деякі дорослі.

Читайте далі

У Лисецькій громаді відзначили грамотами і преміями дітей, які досягли успіхів у навчанні, творчості, спорті

Новини Освіта 31 травня 2024

В Будинку культури Старого Лисця відбулося свято-зустріч з обдарованою учнівською молоддю.

Читайте далі

У Старому Лисці презентували професію фахівця із супроводу ветеранів і демобілізованих осіб

Новини 25 травня 2024

Під час проведення інформаційно-навчального заходу в рамках проєкту Всеукраїнської асоціації громад, що реалізується у партнерстві з ГО «Простір можливостей» та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», щодо реінтеграції ветеранів відбулася презентація нової професії – фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.

Читайте далі

Керівники територіальних громад чотирьох областей обговорили й радилися, як ефективно реінтегрувати ветеранів і ветеранок війни у цивільне життя

Новини 18 травня 2024

У Лисецькій громаді відбувся інформаційно-навчальний захід у рамках проєкту «Реінтеграція ветеранів: від дієвих рішень для громад – до ефективної національної політики», який реалізовує Всеукраїнська асоціація громад у партнерстві з ГО «Простір можливостей» та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Читайте далі

Безпечний відпочинок на воді

Новини 15 травня 2024

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.

Читайте далі

У Будинку культури Старого Лисця відбувся тематичний концерт «Поклін вам, матері великого народу!»

Новини 14 травня 2024

Святкова програма, присвячена Дню матері, розпочалася з ушанування пам’яті мешканців Лисецької громади, які загинули на російсько-українській війні. Селищний голова Анатолій Лущак подякував їх матерям за те, що народили і виростили справжніх Героїв.

Читайте далі