ПРОБАЦІЯ - БЕЗПЕЧНЕ СУСПІЛЬСТВО

Новини 30 червня 2021

29 червня 2021 року було підписано Меморандум про співпрацю між Державною установою «Центр пробації» в Івано-Франківській області та Лисецькою селищною радою.

Читайте далі

З Днем Конституції!

Новини 28 червня 2021

Висловлюючи суверенну волю громадян і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, 28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Основний Закон – Конституцію України, яка стала реальною і дійовою основою розбудови незалежної, демократичної держави.

Читайте далі

Прощальний шкільний вальс

Новини Освіта 25 червня 2021

Ось і залишилась позаду безтурботна і весела шкільна пора. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди залишаться найсвітлішими.

Читайте далі

Лисецька громада - учасник проєкту "Модель взаємодії"

Новини 25 червня 2021

24 червня 2021 року відбулось підписання тристоронньої угоди з Товариством Червоного хреста України (ТЧХУ) , Головним управлінням ДСНС України та Лисецькою громадою, щодо Посилення системи цивільного захисту за допомогою волонтерських можливостей.

Читайте далі

З Днем медичного працівника!

Новини 18 червня 2021

20 червня медичні працівники святкують своє професійне свято.

Читайте далі

Перший документ про освіту

Новини Освіта 18 червня 2021

Впродовж тижня в закладах освіти громади відбувалося вручення свідоцтв про базову середня освіту 82 дев’ятикласникам.

Читайте далі

Перший випуск музичної школи в територіальній громаді

Сьогодні 9 червня 2021 року відбулося урочисте вручення документів про освіту 12 випускникам Лисецької дитячої музичної школи

Читайте далі

Рух – це здорово

Новини Освіта Спорт 9 червня 2021

В рамках проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Рух – це здорово» 08 червня 2021 року в селищі Лисець відбулися змагання між здобувачами освіти 5-8 класів закладів освіти громади.

Читайте далі

Кубок Лисецької громади

Новини Освіта Спорт 9 червня 2021

06 червня 2021 на старолисецькому стадіоні відбувся кубок Лисецької громади, присвячений Дню героя.

Читайте далі

Пришкільні відпочинкові табори

Новини Освіта 7 червня 2021

На виконання закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», з метою реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб дітей шкільного віку з 7 червня запрацювали два пришкільні відпочинкові табори «Надія» на базі Лисецького ліцею та «Сонечко» на базі Старолисецького ліцею.

Читайте далі