ДЕЛЕГАЦІЯ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ РАЗОМ З КЕРІВНИЦТВОМ ПРИКАРПАТТЯ ВІДВІДАЛА ЛИСЕЦЬКУ ЛІКАРНЮ

Новини 30 квітня 2022

Голова Івано-Франківської обласної військово-цивільної адміністрації Світлана Онищук завітала до нашої громади разом із делегацією Плезького краю Чеської Республіки.

Читайте далі

ПАМ'ЯТКА ДІЇ НАСЕЛЕННЯ ПРИ ВИНИКНЕННІ ХІМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

Новини 6 квітня 2022

Під хімічною аварією розуміється порушення технологічних процесів на виробництві, пошкодження трубопроводів, ємностей, сховищ, транспортних засобів при здійсненні перевезень і т.п., що призводять до викиду або протоки аварійно-хімічно небезпечних речовин (АХОВ) в атмосферу в кількостях, що становлять небезпеку масового ураження людей та тварин.

Читайте далі

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!

Новини 22 березня 2022

19 березня віддав життя за Україну житель Лисця Юрій Чижов. Громада втратила справжнього патріота: учасника Революції Гідності, що з 2013 року перебував у лавах Богородчанського районного реєстрового козацького товариства імені Івана Виговського.

Читайте далі

ДО УВАГИ ТИМЧАСОВО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ, ЯКІ ПРИБУВАЮТЬ З ЗОНИ БОЙОВИХ ДІЙ

Новини 8 березня 2022

Карітас Івано-Франківськ надає гуманітарну допомогу: • гаряче харчування • продуктові набори • набори особистої гігієни

Читайте далі

ВИМАГАЄМО! ЗАКРИЙТЕ НЕБО!!!

Новини 5 березня 2022

Звернення Лисецької селищної ради до урядів країн-членів НАТО, Президента Сполучених Штатів Америки, Президента Франції, Канцлера Німеччини, послів усіх держав світу, щодо необхідності закриття неба над Україною.

Читайте далі

ПАМ'ЯТКА ДІЇ НАСЕЛЕННЯ ПРИ ВИНИКНЕНІ РАДІАЦІЙНОЇ/ЯДЕРНОЇ АВАРІЇ

Новини 28 лютого 2022

Радіаційна аварія - це порушення правил безпечної експлуатації ядерно-енергетичної установки, обладнання або пристрою, при якому відбувся вихід радіоактивних продуктів або іонізуючого випромінювання за межі їх безпечної експлуатації, що призводить до опромінення населення та забруднення навколишнього середовища.

Читайте далі

ПІД ЧАС ОБОРОНИ КРАЇНИ ЗАГИНУВ 19-РІЧНИЙ ЖИТЕЛЬ ЛИСЦЯ РОМАН ДУБІНСЬКИЙ

Новини 26 лютого 2022

Сьогодні вранці сумна звістка сколихнула нашу громаду: під час оборони країни від російського окупанта загинув військовослужбовець Збройних Сил України житель Лисця Роман Васильович Дубінський.

Читайте далі

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини 24 лютого 2022

Жителі Івано-Франківщини зберігайте спокій! Прошу всіх максимально обмежити переміщення. Школи, садочки і університети переходять на дистанційний режим роботи. Не біжіть у магазини, не їдьте на заправки, залишайтеся вдома, вмикайте офіційні засоби масової інформації та слідкуйте за вказівками.

Читайте далі

ЛИСЕЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА СПІВПРАЦЮВАТИМЕ ІЗ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИМ НАЦІОНАЛЬНИМ ТЕХНІЧНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ НАФТИ І ГАЗУ

Новини 11 лютого 2022

10 лютого очільник Лисецької територіальної громади Анатолій Лущак та ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу Євстахій Крижанівський уклали договір про співпрацю. Підписи під аналогічними договорами поставили голови 27 територіальних громад Івано-Франківщини, двох громад із Закарпатської області та однієї зі Львівщини.

Читайте далі

ЗВІТ ЛИСЕЦЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ АНАТОЛІЯ ЛУЩАКА ЗА 2021 РІК

Новини 3 лютого 2022

Шановні жителі Лисця, Стебника, Старого Лисця та Посічі! Позаду нелегкий рік становлення, проте зараз з упевненістю можу сказати, що ми відбулися як територіальна громада. Спільно із депутатським корпусом, виконавчим комітетом, активістами, суб’єктами підприємницької діяльності селищна рада сконсолідували зусилля задля вирішення першочергових кроків, проблемних питань функціонування та розвитку громади. Відтак хочу прозвітувати про перший рік нашої з вами спільної роботи у Лисецькій територіальній громаді.

Читайте далі