БОРОТЬБА З ТУБЕРКУЛЬОЗОМ – СПІЛЬНА ПРОБЛЕМА ГРОМАДИ ТА МЕДИЧНОЇ СПІЛЬНОТИ.

Медицина Новини 20 березня 2023

В Лисецькій територіальній громаді 17 березня відбувся диспут, присвячений Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом.

Читайте далі

РОКОВИНИ ЗАГИБЕЛІ НА ВІЙНІ ЖИТЕЛЯ ЛИСЦЯ ЮРІЯ ЧИЖОВА

Новини 20 березня 2023

Напередодні роковин загибелі на війні військовослужбовця Збройних Сил України Юрія Чижова у храмі Воздвиження Чесного Хреста Господнього селища Лисець священнослужителі отці Федір Бойко, Василь Скурчанський та Юрій Федорчак відслужили заупокійну Службу Божу та панахиду за полеглим захисником.

Читайте далі

Які ветеринарні сервіси доступні на Гіді з державних послуг?

Новини 15 березня 2023

Кожен, у кого є домашній улюбленець або власне фермерське господарство, знайомий з ветеринарним лікарем. Саме вони допомагають нам піклуватись про тварин та перевіряти безпеку харчових продуктів — молока, м’яса та інших.

Читайте далі

ІХ Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку. Відтепер у новому форматі!

Новини 14 березня 2023

29-30 березня 2023 року відбудеться IX Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку, з метою сталої взаємодії громади, медіа, бізнесу та органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у соціальному розвитку громад, участі молоді у відновлення України, створення додаткових можливостей для становлення, розвитку молоді, сприяння ініціативі та активності молодих громадян в усіх сферах життєдіяльності.

Читайте далі

ЧЕСЬКИЙ ВОЛОНТЕР ВІТ САМЕК ВРУЧИВ УСПІШНИМ ШКОЛЯРАМ ГРОМАДИ КОМП'ЮТЕРИ

Новини Освіта 14 березня 2023

Ведучий одного із чеських телеканалів, журналіст, а від часу повномасштабного вторгнення – ще й волонтер та великий друг України Віт Самек завдяки своїм друзям-благодійникам привіз нову партію гуманітарної допомоги для українців, що постраждали від війни.

Читайте далі

«Перемога залежить від кожного з нас», - гвардієць про бої на Луганщині

Новини 10 березня 2023

Максим із позивним «Ципа» проходить службу в лавах Національної гвардії України з 2019 року. До початку повномасштабного вторгнення брав участь в Операції об’єднаних сил на Донецькому напрямку. Після 24 лютого виконував бойове завдання на Харківщині та Донеччині. Найважчий бій був у Кремінній Луганської області.

Читайте далі

НА ПОШАНУ ВЕЛИКОМУ ТАРАСОВІ ШЕВЧЕНКУ

Новини 10 березня 2023

9 та 10 березня українська громадськість вшановує геніального поета, самобутнього прозаїка, талановитого художника, громадсько-політичного діяча, символа української нації Тараса Григоровича Шевченка.

Читайте далі

«Наша ціль – повернути захоплені загарбниками українські території», - майбутній снайпер бригади «Лють»

Новини 10 березня 2023

Бійці новоствореної об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють» після завершення етапів конкурсного відбору проходять навчання з домедичної медицини, вогневої та тактичної підготовки.

Читайте далі

Підготовка до виїзду на фронт добровольців штурмової бригади «Спартан»

Новини 9 березня 2023

У навчанні беруть участь мобілізовані громадяни, військовослужбовці за контрактом та добровольці, які прибули по програмі «Гвардія наступу».

Читайте далі

Про земельні сервіси доступні на Гіді з державних послуг

Новини 8 березня 2023

Плануєте зареєструвати земельну ділянку, обмежити використання землі чи внести відомості про ділянку до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг пояснить, як та за який час це можна зробити. До дня землевпорядника підготували добірку сервісів у сфері земельних відносин. Зберігайте та діліться з друзями!

Читайте далі