СТРАТЕГІЧНА СЕСІЯ З ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я: НОВІ МОЖЛИВОСТІ ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Новини 10 квітня 2023

Представники Лисецької селищної ради, соціальні педагоги та практичні психологи навчальних закладів громади, медичні працівники місцевої лікарні, священнослужителі, громадські активісти взяли участь у стратегічній сесії з громадського здоров’я: нові можливості Лисецької громади.

Читайте далі

ВЕЛИКОДНЯ МЕСА В РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОМУ КОСТЕЛІ УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ ДІВИ МАРІЇ СЕЛИЩА ЛИСЕЦЬ

Новини 9 квітня 2023

У ніч на неділю, 9 квітня, римо-католики, протестанти та представники тих православних церков, які користуються григоріанським календарем, зустрічають одне з найбільших і шанованих християнських свят — Пасху Христову.

Читайте далі

Б'ЮТІ ТА ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАХІД ВІД ГО «ДІЙ.ОБИРАЙ МАЙБУТНЄ! 48.24»

Новини 3 квітня 2023

На цьому тижні в Лисецькій селищній раді відбувся оригінальний б’юті та інформаційний захід від громадської організації «Дій, обирай майбутнє! 48.24», що працює в напрямках захисту прав жінок, розвитку соціального підприємництва та розвитку культури.

Читайте далі

ПРЕДСТАВНИКИ ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ СТАЛИ УЧАСНИКАМИ СЕМІНАРУ-ТРЕНІНГУ ЩОДО КРИЗОВОГО РЕАГУВАННЯ, ВІДНОВЛЕНЯ ТА НАДАННЯ ПУБЛІЧНИХ ПОСЛУГ

Новини 30 березня 2023

27-29 березня у місті Трускавець Львівської області проходив семінар-тренінг «Розвиток потенціалу регіональних та місцевих органів влади у сфері кризового реагування, відновлення та надання публічних послуг».

Читайте далі

26 БЕРЕЗНЯ – ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

Новини 26 березня 2023

Сила та міць української держави – у єдності армії та народу. Відтак у такий відповідальний для країни час кожен з нас із особливою увагою дивиться на своїх захисників, для яких служіння народу – найвища честь та обов’язок. Таким є покликання формувань Національної гвардії України, які сьогодні відзначають своє професійне свято та дев’яту річницю від часу створення.

Читайте далі

БОРОТЬБА З ТУБЕРКУЛЬОЗОМ – СПІЛЬНА ПРОБЛЕМА ГРОМАДИ ТА МЕДИЧНОЇ СПІЛЬНОТИ.

В Лисецькій територіальній громаді 17 березня відбувся диспут, присвячений Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом.

Читайте далі

РОКОВИНИ ЗАГИБЕЛІ НА ВІЙНІ ЖИТЕЛЯ ЛИСЦЯ ЮРІЯ ЧИЖОВА

Новини 20 березня 2023

Напередодні роковин загибелі на війні військовослужбовця Збройних Сил України Юрія Чижова у храмі Воздвиження Чесного Хреста Господнього селища Лисець священнослужителі отці Федір Бойко, Василь Скурчанський та Юрій Федорчак відслужили заупокійну Службу Божу та панахиду за полеглим захисником.

Читайте далі

ЗАКЛЮЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРОЄКТУ "ОБЛАШТУВАННЯ ПРИЯЗНОГО ПРОСТОРУ ДЛЯ ВНУТРІШНЬОПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ"

15 березня 2023 р. в нововідкритому паліативному відділенні комунального некомерційного підприємства «Лисецька лікарня» відбулась заключна конференція проєкту «Облаштування приязного простору для внутрішньо переміщених осіб», який впроваджується ГО «Агенція розвитку громад Богородчанського району» за фінансової підтримки Карпатського фонду та Fondation de France у рамках Проєкту підтримки надання сталих соціальних послуг для внутрішньопереміщених осіб в Західній Україні. Партнером проєкту виступила також Лисецька селищна рада, яка забезпечила співфінансування.

Читайте далі

Які ветеринарні сервіси доступні на Гіді з державних послуг?

Кожен, у кого є домашній улюбленець або власне фермерське господарство, знайомий з ветеринарним лікарем. Саме вони допомагають нам піклуватись про тварин та перевіряти безпеку харчових продуктів — молока, м’яса та інших.

Читайте далі

ІХ Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку. Відтепер у новому форматі!

Новини 14 березня 2023

29-30 березня 2023 року відбудеться IX Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку, з метою сталої взаємодії громади, медіа, бізнесу та органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у соціальному розвитку громад, участі молоді у відновлення України, створення додаткових можливостей для становлення, розвитку молоді, сприяння ініціативі та активності молодих громадян в усіх сферах життєдіяльності.

Читайте далі