ОЧІЛЬНИК ГРОМАДИ ТА КЕРІВНИК ЦНАП — УЧАСНИКИ ФОРУМУ «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ. СЕРВІС. ЦНАП»

Новини 16 грудня 2021

Щоби поширити кращі практики надання адміністративних послуг та обговорити перспективи реформування системи надання адмінпослуг, Івано-Франківська обласна державна адміністрація та Коломийська міська рада за сприяння Міністерства цифрової трансформації України та Програми доступності послуг в Україні «PROSTO» зорганізували форум «Децентралізація. Сервіс. ЦНАП».

Читайте далі

ДО ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА — ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Новини 12 грудня 2021

В Лисецькій селищній раді відбулися збори з нагоди професійного свята — Дня місцевого самоврядування. Працівники виконавчого апарату селищної ради, структурних підрозділів та керівники старостинських округів громади зібралися разом саме в той день, коли Всеукраїнська асоціація громад проводила онлайн-форум місцевого самоврядування «Актуальні питання розвитку громад». Відтак поєднали корисне з приємним.

Читайте далі

ОЧІЛЬНИК ГРОМАДИ СТАВ УЧАСНИКОМ VI ЄВРОПЕЙСЬКОГО КОНГРЕСУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Новини 9 грудня 2021

Голова Лисецької селищної територіальної громади Анатолій Лущак в складі прикарпатської делегації взяв участь у шостому Європейському конгресі місцевого самоврядування, що відбувся 6-7 грудня у містечку Миколайки Республіки Польща.

Читайте далі

ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ В УЧНІВСЬКОМУ СЕРЕДОВИЩІ ТА НАСИЛЬСТВА В СІМ'Ї

Новини Освіта 9 грудня 2021

9 грудня 2021 року, в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», у закладах загальної середньої освіти громади, проведено зустріч учнів з інспекторами ювенальної превенції та представниками Служби у справах дітей Лисецької селищної ради, на тему: «Протидія булінгу в учнівському середовищі та насильства в сім’ї».

Читайте далі

НА НІЙ І ГРОНО, І ПЕЛЮСТКА, І НЕБО, Й РАЙДУГА НА НІЙ, МОВ БЕРЕГИНЯ ВРОДИ — ХУСТКА — ЗДАВЕН У НАШІЙ СТОРОНІ

Культура Новини 7 грудня 2021

Жіноцтво, юнки та ще зовсім маленькі дітки нашої громади у День української хустки долучилися до флешмобу. Яскраві світлини працівниць апарату селищної ради, педагогічних та учнівських колективів Стебницької гімназії, Лисецького та Старолисецького ліцеїв, вихованців та вихователів закладів дошкільної освіти «Сонечко» та «Малятко» — свідчення шани до українських традицій.

Читайте далі

ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ПЕРЕМОЖЦЯМ ОБЛАСНИХ КОНКУРСІВ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Новини 5 грудня 2021

Третього грудня в обласній раді відбулося нагородження переможців ХІІ обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування і десятих обласних конкурсів «Краща спортивна громада», «Громада кращого довкілля», «Краща етнокультурна громада».

Читайте далі

З ТУРБОТОЮ ПРО ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ ФУНКЦІОНАЛЬНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

Новини 3 грудня 2021

Третього грудня, у Міжнародний день людей з інвалідністю, увага суспільства звернута до проблем, захисту прав, гідності і благополуччя людей з обмеженими функціональними можливостями. З турботою про людей з обмеженими функціональними можливостями у цей день у нашій територіальній громаді організовано роздачу продуктових наборів потребуючим. Це наша невеличка допомога особливим людям, котрі щоденно долаючи труднощі, демонструють стійкість духу та непохитну віру в життя, якій можна позаздрити. Бажаємо вам витримки, мужності, оптимізму, віри та щастя і достатку у ваших оселях!

Читайте далі

БІБЛІОТЕКА — ТЕРИТОРІЯ ДОБРА ТА ТВОРЧОСТІ

Новини 3 грудня 2021

Міжнародний день людей з обмеженими можливостями це не свято, а швидше ще раз нагадування нам про тих, хто поруч, хто так потребує нашої особливої уваги і допомоги. Не дивлячись на щоденні проблеми і труднощі, ці люди живуть, працюють, творять та перемагають, показуючи нам приклад мужності і терпимості. І

Читайте далі

16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

Новини 22 листопада 2021

Подолаємо насильство в сім'ї.

Читайте далі