ПАМ'ЯТКА НАСЕЛЕННЮ ПРО ЗАБОРОНУ СПАЛЮВАННЯ СУХОЇ РОСЛИННОСТІ

Новини 9 червня 2022

Із настанням теплої погоди природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Мешканці приватних житлових будинків та дач активно починають наводити лад у домогосподарствах, спалюючи гілки, суху траву та різний непотріб.

Читайте далі

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ

Новини 9 червня 2022

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.

Читайте далі

ОБДАРОВАНІ ДІТИ ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЮТЬ СЕРТИФІКАТИ НА ГРАНТОВЕ НАВЧАННЯ В УНІВЕРСИТЕТІ КОРОЛЯ ДАНИЛА

Новини Освіта 3 червня 2022

В рамках укладеного 13 травня 2021 року Меморандуму про співробітництво поміж Лисецькою селищною радою та Університетом Короля Данила, вищим навчальним закладом надано 12 сертифікатів про отримання гранту на навчання.

Читайте далі

СВЯТО-ЗУСТРІЧ ІЗ ОБДАРОВАНОЮ МОЛОДДЮ ТА ПЕДАГОГАМИ

Новини Освіта 3 червня 2022

Під час зустрічі з обдарованою учнівською молоддю Лисецької територіальної громади у Старолисецькому Будинку культури голова громади Лущак Анатолій, його заступник Говера Іван та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Лисецької селищної ради Шарабуряк Світлана привітали майбутню еліту української держави, яка в такий складний період для країни під орудою вчителів, викладачів та спортивних наставників завершила навчальний рік зі здобутками у Всеукраїнських предметних олімпіадах, творчих конкурсах та спортивних змаганнях.

Читайте далі

ДОПОМОГА З ІТАЛІЇ

Новини 1 червня 2022

Почесними гостями нашої громади стали волонтери з Італії, що привезли чергову гуманітарну допомогу для потреб Першого хірургічного шпиталю, котрий працює на базі клініки БРАСС в Лисці.

Читайте далі

ВЕСЕЛИМ, СОЛОДКИМ, ДРАЙВОВИМ ТА ПАТРІОТИЧНИМ

Новини 1 червня 2022

Саме таким видався захід з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, який для діток усієї громади спільно зорганізували Громадська ініціатива "Міжкультурна лабораторія" та Лисецька селищна рада.

Читайте далі

ХРИСТИЯНСЬКА МІСІЯ З США В ЛИСЦІ

Новини 31 травня 2022

Керівник Християнської місії зі Сполучених Штатів Америки Джон Кахельман разом із друзями-волонтерами завітав до Лисецької громади.

Читайте далі

ДО УВАГИ КОРИСТУВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ!

Новини 28 травня 2022

АТ «Тисменицягаз» попереджає, що згідно з планом виконання робіт по заміні газопроводів на 2022 рік, орієнтовно з 30 травня по 30 червня по вулиці Івасюка в селищі Лисець виконуватиметься заміна газопроводу разом з дворовими вводами. Буде припинена подача газу по вказаній вулиці та розкопана траншея по осі газопроводу.

Читайте далі

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛИСЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НАГАДУЄ ЖИТЕЛЯМ ГРОМАДИ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ОПЛАТИ ЗА ВИВІЗ СМІТТЯ

Новини 4 травня 2022

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ! Виконавчий комітет Лисецької селищної ради нагадує реквізити та просить сплатити за вивіз твердих побутових відходів з населених пунктів громади.

Читайте далі