КОНСУЛЬТАЦІЇ З ПИТАНЬ ПЕНСІЙНОГО ЗАКОНОДАВСТВА ЖИТЕЛЯМ ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Новини 26 серпня 2021

Фахові консультації з питань пенсійного забезпечення та відповіді на запитання, які стосувались порядку нарахування пенсії, залежності її розміру від величини зарплати і тривалості страхового стажу, здійснених цьогоріч пенсійних перерахунків, необхідних для призначення пенсії документів, отримали 26 серпня жителі Лисецької територіальної громади.

Читайте далі

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ В ЛИСЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ

Новини 24 серпня 2021

24 серпня найвеличніше і без перебільшення, найзначніше свято українства – День Незалежності України у населених пунктах Лисецької територіальної громади святкували разом із мільйонами співвітчизників по-особливому трепетно.

Читайте далі

ДЕЛЕГАЦІЯ ҐМІНИ ЛЕНЧИЦА ГОСТЮВАЛА У ЛИСЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ

Новини 24 серпня 2021

На запрошення голови Лисецької селищної територіальної громади Анатолія Лущака 21-23 серпня у територіальній громаді перебувала делегація ґміни Ленчица Республіки Польща. Для війта ґміни Яцека Рогожіньськєго та депутата ґміни Марека Якубовскєго це вже третій візит на Прикарпаття.

Читайте далі

Прапор звивається стрімко у вись

Новини 23 серпня 2021

Прапор звивається стрімко у вись Синьо-жовтим мереживом долі, В ньому мрії одвічні сплелись, В ньому щедрості неба і поля. 23 серпня українці вшановують національний символ - свій прапор. У цей день ознаменований Днем Державного прапора по всій країні: від найменшого її населеного пункту до величавої столиці здіймається гордо жовто-блакитне знамено, як символ незалежної держави.

Читайте далі

ОЧІЛЬНИК ГРОМАДИ НА СЕСІЇ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Новини 21 серпня 2021

Напередодні 30-ої річниці з дня проголошення Акта про незалежність України голова Лисецької територіальної громади Анатолій Лущак разом із колегами із інших територіальних громад новоутворенного в рамках адміністративно-територіальної реформи Івано-Франківського району став учасником восьмої позачергової урочистої сесії Івано-Франківської районної ради.

Читайте далі

Найщиріші вітання

Новини 21 серпня 2021

22 серпня селище Лисець - центр однойменної територіальної громади святкуватиме 530 років від часу першої писемної згадки. У день народження малої батьківщини, що є святом єднання усіх поколінь, хто тут народився, сюди переїхав та живе, найщиріші вітання від керівництва громади, священнослужителів, наймолодших жителів населеного пункту. З любов'ю до рідного!

Читайте далі

ЛИСЕЦЬКА ГРОМАДА ПРИСТУПИЛА ДО РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ

Новини 17 серпня 2021

16 серпня розпочалася реалізація проєктів-переможців Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, що проводила Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» у партнерстві з Міністерством розвитку громад та територій України, Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями.

Читайте далі

Відбулося засідання конкурсної комісії

Новини Освіта 16 серпня 2021

16.08.2021 року відбулося засідання комісії для проведення відбору на призначення директора Старолисецького ліцею Лисецької селищної ради Протокол №1

Читайте далі

ВЛАДА - ГРОМАДА: ДІАЛОГ РОЗПОЧАТО

Новини 16 серпня 2021

Проблемні питанння, з якими стикаються територіальні громади краю, а також налагодження тісної взаємодії між різними органами влади стали основною метою засідання круглого» столу «Відкритий діалог між органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування", зініційованого новопризначеною очільницею Прикарпаття Світланою Онищук.

Читайте далі

НОВИЙ СПЕЦАВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ФЕЛЬДШЕРСЬКОЇ БРИГАДИ

Новини 12 серпня 2021

День 12 серпня для медичних працівників підстанції "Лисець" Тисменицької станції Комунального некомерційного підприємства "Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" став знаковим. Автопарк екстреної медичної допомоги отримав поповнення - новий спецавтомобіль марки "Фольксваген".

Читайте далі