Торгівля людьми – сучасний прояв рабства

Новини 22 липня 2021

30 липня у світі відзначають Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну.

Читайте далі

Виставка світлин нацгвардійця Віталія Марківа триває у Лисецькій територіальній громаді

Культура Новини 20 липня 2021

В стінах Лисецького ліцею проходить фотовиставка з 60 фото з побратимами та родиною нацгвардійця Віталія Марківа, учасника ATO, якого італійська Феміда намагалась заґратувати на 24 роки за хибним звинуваченням у вбивстві італійського журналіста та його супроводжувача-росіянина.

Читайте далі

Оголошено конкурс на посаду директора Старолисецького ліцею Лисецької селищної ради

Відділ освіти, культури, молоді та спорту оголошує конкурс на посаду директора Старолисецького ліцею Лисецької селищної ради, який знаходиться за адресою: 77457, Івано-Франківська область, Івано-Франківський район, с. Старий Лисець, вул. Івана-Франка, буд.19А.

Читайте далі

В КНП "Лисецька лікарня" буде новий портативний УЗД апарат

Новини 14 липня 2021

Лисецька громада з проєктом «Портативний УЗД апарат – новий інструмент діагностичного обстеження легень пацієнтів із COVID-19 у НКП «Лисецька лікарня» - серед переможців конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад

Читайте далі

Підготовка громад до дій під час надзвичайних ситуацій

Новини 8 липня 2021

В рамках програми Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця " Підготовка громад до дій під час надзвичайних ситуацій" представники Лисецької громади пройшли програму першої допомоги (сертифіковану Європейським рефері Центром ), яка складається з теорії і практики на спеціальних манекенах.

Читайте далі

А свято таки вдалося

Культура Новини 7 липня 2021

Свято Івана Купала давнє і бере початок ще за далеких язичницьких часів. У дохристиянські часи в цей час саме відзначали літнє сонцестояння і було прийнято прославляти слов’янського бога сонця Ярила.

Читайте далі

"Бистриця" - фіналіст розіграшу кубка Тисменицького району 2021

Новини Спорт 5 липня 2021

Старолисецька "Бистриця" стала фіналістом розіграшу кубка Тисменицького району 2021 року.

Читайте далі

На Івана, на Купала

Запрошуємо на святкування Івана Купала в Лисецькій громаді.

Читайте далі

Молдова та Україна на шляху до Європи

Новини 2 липня 2021

Лисецький селищний голова взяв участь в Міжнародному форумі «Молдова та Україна на шляху до Європи».

Читайте далі

Реалізація проєкту "Безпечна громада"

Новини 1 липня 2021

На Прикарпатті триває впровадження безпекового проекту, який спільно реалізовують Лисецька територіальна громада та Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття.

Читайте далі