Останній дзвоник

Новини Освіта 7 червня 2021

5 червня в усіх закладах загальної середньої освіти пролунали останні дзвоники. Цього року навчання в школах Лисецької територіальної громади завершили 82 дев'ятикласники і 34 учнів одинадцятих класів.

Читайте далі

ШАНОВНІ ШКОЛЯРІ, ПЕДАГОГИ ТА БАТЬКИ!

Новини Освіта 5 червня 2021

Від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Лисецької селищної ради щиро вітаю вас з Днем останнього дзвоника!

Читайте далі

В бібліотеці відбулася зустріч дітей з особливими потребами

Культура Новини 4 червня 2021

Особливою категорією користувачів, з якими бібліотека планує проведення заходів влітку, є діти з обмеженими фізичними можливостями.

Читайте далі

ЗУСТРІЧ ІЗ ОБДАРОВАНОЮ УЧНІВСЬКОЮ МОЛОДДЮ

Найуспішніших, найкреативніших та найталановитіших школярів навчальних закладів Лисецької територіальної громади - переможців предметних олімпіад та творчих конкурсів вітали із Міжнародним днем захисту дітей та дякували за проявлену успішність на святі-зустрічі з обдарованою учнівською молоддю.

Читайте далі

конкурс на заміщення вакантних посад

Вакансії Новини 1 червня 2021

Лисецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

Читайте далі

Травневі перемоги Лисецької громади

Новини 31 травня 2021

Упродовж кількох останніх тижнів Лисецька селищна рада територіальної громади стала переможцем двох конкурсів національного масштабу.

Читайте далі

РОБОТОДАВЦЯМ ГРОМАДИ РОЗПОВІЛИ ПРО ЛЕГАЛЬНУ ЗАЙНЯТІСТЬ

Новини 26 травня 2021

Задля інформування роботодавців - суб’єктів господарювання Лисецької територіальної громади щодо детінізації ринку праці, недопущення порушень законодавства про працю і зайнятість працівники Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості організували в Лисецькій селищній раді семінар під назвою «Легалізація зайнятості та заробітної плати».

Читайте далі

ЛИСЕЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ЗДОБУЛА ГРАН-ПРІ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ОНЛАЙН-ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРСІ "БЕЗПЕЧНА ГРОМАДА"

Новини 25 травня 2021

Дякуємо кожному за уподобайки, надіслані за відеоролик Лисецької громади. Завдяки активності жителів, друзів, знайомих та незнайомих раніше нам людей коло симпатиків громади значно побільшало.

Читайте далі

ЛИСЕЦЬКА ГРОМАДА - ПЕРЕМОЖЕЦЬ КОНКУРСУ ПРОЄКТІВ МІЖНАРОДНОГО ФОНДУ "ВІДРОДЖЕННЯ"

Новини 24 травня 2021

Минулого місяця оголошено переможців конкурсу “Посилення потенціалу громад реалізовувати системні зміни у сфері безпеки, що пов’язані з особливими загрозами та потребами в умовах пандемії COVID-19”.

Читайте далі

ШКІЛЬНА ЗБІРНА ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ - У ФІНАЛІ "КУБКА КОРОЛЯ ДАНИЛА-2021"

Новини Спорт 24 травня 2021

22 травня в Богородчанах стартував перший етап турніру з міні-футболу між командами 8-11 класів територіальних громад Івано-Франківської області "Кубок Короля Данила-2021".

Читайте далі