ДЕНЬ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я.

Анонси Новини 10 жовтня 2023

11 жовтня весь світ відзначає день психічного здоров’я. Саме тому в громаді протягом наступних трьох днів заплановано багато заходів, щодо ознайомлення і покращення психічного здоров’я наших жителів. Спеціальні заняття пройдуть у початковій школі, та дитячому садочку. А для старшокласників та мешканців громади 11.10. о 11.00 за сприяння за Лисецької Селищної Ради, Проекту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я” КНП «Лисецька лікарня», Лисецького Ліцею, Старолисецького Ліцею, ДНЗ «Сонечко» буде проведено свято-квест. Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до заходу. Плануємо для Вас багато цікавеньких інтерактивів, приємний музичний супровід. Прийдіть і підтримайте наші креативні команди! Захід відбудеться на спортивному полі перед головною будівлею Лисецького ліцею.

Читайте далі

ГОЛОВА ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ВЗЯВ УЧАСТЬ У IV ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “РОЗВИТОК СИСТЕМИ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ В УМОВАХ ВІЙНИ ТА ПІСЛЯВОЄННОЇ ВІДБУДОВИ”

Новини 9 жовтня 2023

5 та 6 жовтня в Ужгороді за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України, Центру громадського здоров’я МОЗ України, Проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» та ДВНЗ «Ужгородський національний університет» відбулася IV Всеукраїнська наукова конференція з міжнародною участю «Розвиток системи громадського здоров’я України в умовах війни та післявоєнної відбудови».

Читайте далі

В ЛИСЕЦЬКУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДУ ЗАВІТАЛА АМЕРИКАНСЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ

Новини 6 жовтня 2023

На початку робочого тижня до Лисця приїхали представники Християнської Місії Сполучених Штатів Америки. Під час зустрічі у Лисецькій селищній раді жителі американського штату Алабама Перрі Бейкер та Чіп МакЮен передали вітання від керівника їх Місії Джона Кахельмана - доброго друга Старолисецької громади, з котрою нас пов'язує понад 15-річна співпраця: десятки візитів та незліченна кількість переданої американським народом гуманітарної допомоги.

Читайте далі

НАЛАГОДЖЕННЯ МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА ТА ПРОТОКОЛЬНИЙ СУПРОВІД ІНОЗЕМНИХ ДЕЛЕГАЦІЙ

Новини 3 жовтня 2023

стали предметом детального обговорення під час зорганізованого Регіональним офісом міжнародного співробітництва в Івано-Франківській області навчального семінару «Організація і протокольний супровід іноземних делегацій та налагодження міжнародного співробітництва».

Читайте далі

КЕРІВНИК ЦНАП ЛИСЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПРЕЗЕНТУВАЛА ОЧОЛЮВАНИЙ ПІДРОЗДІЛ

Новини 2 жовтня 2023

Задля обміну досвідом та покращення надання адміністративних послуг та цифровізації на базі Дія Центр в селі Устеріки Білоберізької територіальної громади на Верховинщині 29 вересня відбувся регіональний семінар-тренінг на тему «Організація роботи ЦНАП в Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській та Рівненських областях».

Читайте далі

ХРАМОВЕ СВЯТО В ПОСІЧІ

Новини 2 жовтня 2023

День Покрови Пресвятої Богородиці для релігійної громади української греко-католицької церкви села Посіч є храмовим святом. Відтак до населеного пункту, де зареєстровано більше сотні жителів, на святкове богослужіння з'їжджаються також вихідці Посічі з різних куточків Прикарпаття та України, бо це невеличке село, перша писемна згадка в історичних джерелах про яке належить до 1633 року, має славну, однак трагічну історію.

Читайте далі

З ВДЯЧНІСТЮ ТА ПОШАНОЮ ЗАХИСНИКАМ ТА ЗАХИСНИЦЯМ

Новини 2 жовтня 2023

День захисників і захисниць - свято, яке Україна вперше відзначає першого жовтня, - ще одна можливість подякувати за захист Силам оборони України. Знаково, що наша подяка – не щось абстрактне і безособове, позаяк в кожного з нас є рідні, друзі, колеги, котрі служать у Силах оборони.

Читайте далі

ДЕНЬ СЕРЦЯ В ЛИСЕЦЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Новини 30 вересня 2023

За ініціативи центру громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я, Державної установи “Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗУ” в Лисці зорганізовано «Всесвітній День серця».

Читайте далі

В ЛИСЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМИ СВЯТАМИ ВИХОВАТЕЛІВ, ВЧИТЕЛІВ, БІБЛІОТЕКАРІВ ТА МУЗИКАНТІВ

Новини Освіта 30 вересня 2023

В ці осінні дні свої професійні дні відзначають працівники дошкільних закладів, вчителі, бібліотекарі та музиканти. Другий рік поспіль професійні свята усіх особливі, обпалені війною… Попри все на світі, кожен міцно тримає свій фронт, аби наші Захисники були впевнені, що позаду – міцний та впевнений тил.

Читайте далі

ЗАСТУПНИК ЛИСЕЦЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ РАЗОМ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ПРИКАРПАТСЬКИХ ГРОМАД ПЕРЕЙМАВ ДОСВІД ПРОТИДІЇ ВИКЛИКАМ ВІЙНИ У СВОЇХ КОЛЕГ ІЗ БУКОВИНИ

Новини 30 вересня 2023

26 вересня на Буковині стартував візит з обміну досвідом «Інструменти формування стійкості громад в протидії викликам, пов’язаним з війною», організований Програмою Європейського Союзу «U-LEAD з Європою» для територіальних громад Львівщини та Івано-Франківщини.

Читайте далі