У Чернівцях відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

Новини 13 квітня 2024

Цей захід пройшов під головуванням Президента України Володимира Зеленського, за участі Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, керівника Офісу Президента Андрія Єрмака, представників Уряду, голів обласних адміністрацій, територіальних громад та органів місцевого самоврядування. Серед 78 очільників міст, сіл і селищ був і керівник Лисецької територіальної громади Анатолій Лущак.

Читайте далі

Інтернет до бізнесу доведе

Новини 5 квітня 2024

З 27 березня по 17 квітня 2024 року Державна установа “Офіс з розвитку підприємництва та експорту» у співпраці з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay проводить набір представників мікро, малого та середнього бізнесу, а також тих хто тільки планує власну справу на освітній проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн».

Читайте далі

Лисецьку громаду відвідав відомий американський громадський діяч, благодійник, директор української місії Міжнародної організації «Життєві ресурси» Джон Кахельман

Новини 5 квітня 2024

Українська місія Міжнародної організації «Життєві ресурси» вже понад два десятиліття надає різні види благодійної допомоги в різних регіонах нашої держави.

Читайте далі

Представники Лисецької громади навчалися в Києві працювати з ветеранами війни

Новини 4 квітня 2024

Заступник селищного голови Іван Говера, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Наталія Ярощук, директор центру надання соціальних послуг Любов Бойко, поліцейський офіцер громади Роман Ляцький, спеціалісти та фахівці селищної ради Христина Романишак, Христина Лужна, Оксана Білогубка та Анна Роздільська пройшли тижневий курс за програмою «Система підтримки та супроводу ветеранів у громадах із застосуванням кейс-менеджменту». Навчання відбулося в рамках проєкту «Впровадження ефективної ветеранської політики в громадах», учасником якого є Лисецька громада.

Читайте далі

З 1 квітня в Лисецькій громаді запрацював простір «Дбаю про себе»

Новини 2 квітня 2024

Метою простору є забезпечити виконання критично важливих функцій громадського здоров’я в кризовий період і захистити здоров’я українців, у тому числі кризових груп, а також розширювати та забезпечувати послуги з психосоціальної підтримки населення, що зазнало впливу війни. Простір знаходиться за адресою: селище Лисець вул. Чорновола буд. 2.

Читайте далі

Представник військової частини передав синові загиблого Героя батьків берет прикордонника і отримані ним на фронті нагороди

Новини 2 квітня 2024

Сьогодні на лінійці в Лисецькому ліцеї відбулася хвилююча й щемлива до болю подія. Офіцер військової частини передав першокласникові Даніїлу Кулакову берет прикордонника його батька та отримані ним на фронті нагороди – відзнаку МВС України «За відвагу в службі» та нагрудний знак Державної прикордонної служби України «За мужність в охороні державного кордону».

Читайте далі

Матері загиблого на війні військовослужбовця зі Старого Лисця Миколи Білогубки вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня

Новини 28 березня 2024

Указом Президента України Володимира Зеленського мешканця Старого Лисця Миколу Білогубку посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня – за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку.

Читайте далі

Лисецьку селищну раду відвідала делегація громади-партнера з Рівненщини

Новини 23 березня 2024

Гостей у першу чергу цікавила діяльність житлово-комунальних підприємств і соціальних служб.

Читайте далі

Нам потрібен саме ти!

Новини 22 березня 2024

Ми - це воєнізований підрозділ Національної поліції України, який захищає свою країну на найгарячіших напрямках фронту! Наші бійці - сильні духом, добре підготовлені фізично та високовмотивовані. Ми нищимо ворога та звільняємо наші землі!

Читайте далі

Представники Лисецької громади взяли участь у координаційній зустрічі щодо запуску роботи просторів психосоціальної підтримки «Дбаю про себе».

Новини 18 березня 2024

Цей захід відбувся в Києві за участі керівників проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», в рамках якого створюються простори «Дбаю про себе», його партнерів і команд шести територіальних громад, де невдовзі відкриються ці осередки надання психосоціальної підтримки.

Читайте далі