Розумно споживайте електроенергію – заощаджуйте і допомагайте країні

Новини 2 листопада 2022

Щоб допомогти країні тримати енергетичний фронт, не витрачати марно енергію і гроші, кожен українець може зробити прості, але дієві кроки з енергоефективності у своєму побуті. Розумне енергоспоживання кожного дасть додаткову стабільність енергосистемі. Що саме і як зробити розповідає Держенергоефективності у рамках інформаційної кампанії, яка акумулює практичні поради з енергоефективності.

Читайте далі

Більше енергоефективності – менше ризиків відключень електроенергії

Новини 2 листопада 2022

Продовжуємо максимально ефективно споживати електроенергію, щоб підтримувати стабільність енергосистеми, допомагати енергетикам та запобігати віяловим відключенням.

Читайте далі

В КНП «ЛИСЕЦЬКА ЛІКАРНЯ» ВІДКРИЛИСЬ ДВА НОВИХ ВІДДІЛЕНЯ

Новини 2 листопада 2022

Першого листопада відбулися одразу два новосілля у комунальному некомерційному підприємстві «Лисецька лікарня»: тут запрацювали цілодобове приймальне відділення та відділення для надання інтенсивної терапії.

Читайте далі

ЛИСЕЦЬКУ ГРОМАДУ ВІДВІДАЛА ПРЕДСТАВНИК УПОВНОВАЖЕНОГО З ПРАВ ГРОМАДЯН, ПОСТРАЖДАЛИХ ВНАСЛІДОК ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ

Новини 27 жовтня 2022

Візит до Лисецької територіальної громади Представника Уповноваженого з прав громадян, постраждалих внаслідок збройної агресії проти України Ольги Алтуніної відбувся в рамках робочого візиту на Івано-Франківщину.

Читайте далі

НЕ ТОЙ УРОЖАЙ, ЩО НА ПОЛІ, А ТОЙ, ЩО В КОМОРІ

Новини 25 жовтня 2022

Як тільки дозволили погодні умови у Лисецькій територіальній громаді приступили до збору картоплі. Упродовж декількох погожих днів жовтня зібрано урожай на всіх посадкових площах у селищі Лисець та селі Старий Лисець.

Читайте далі

ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ІГОР ДМИТРЕНКО ОЦІНИВ ХІД РЕМОНТНИХ РОБІТ У НОВОМУ ВІДДІЛЕННІ ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ЛИСЕЦЬКОЇ ЛІКАРНІ

Новини 24 жовтня 2022

Разом із керівником Лисецької територіальної громади Анатолієм Лущаком та виконуючим обов’язки генерального директора КНП «Лисецька лікарня» Зеноном Макотою директор департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації Ігор Дмитренко відвідав місцевий заклад охорони здоров’я.

Читайте далі

ГОЛОВА ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ПЕРЕДАВ ЛІКАРЮ-ВОЛОНТЕРУ ГАЛИНІ ЧЕРНИШ МЕДАЛЬ «ДОБЛЕСТЬ ПРИКАРПАТТЯ»

Новини 18 жовтня 2022

17 жовтня голова Лисецької територіальної громади Анатолій Лущак здійснив приємну та водночас почесну місію – передав спільну відзнаку Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради – медаль «Доблесть Прикарпаття» лікареві-волонтеру з Лисця Галині Черниш.

Читайте далі

У ЛИСЦІ ВІДБУЛОСЯ ОСВЯЧЕННЯ ПАРАФІЯЛЬНОГО БУДИНКУ ТА ВІДКРИТТЯ ОСЕРЕДКУ «КАРІТАС ЛИСЕЦЬ»

Новини 18 жовтня 2022

Церква є тим милосердям, котра навчає любити, визнавати, творити та допомагати. Це довели на парафії Воздвиження Чесного Хреста Господнього селища Лисець, де минулої неділі у парафіяльному будинку запрацював осередок благодійного фонду «Карітас Лисець».

Читайте далі

СВЯТО ПОКРОВИ В ПОСІЧІ

Новини 16 жовтня 2022

День релігійного свята Покрови Пресвятої Богородиці 14 жовтня, коли українці вшановують захисників та захисниць, відзначають День Українського козацтва та 80 років від часу створення Української повстанської армії, для села Посіч Лисецької територіальної громади особливий.

Читайте далі

ЛИСЕЦЬКУ ГРОМАДУ ВІДВІДАВ ПОСОЛ ЛАТВІЙСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ ТА ЗАСТУПНИЦЯ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Новини 8 жовтня 2022

Під час робочого візиту до Лисецької громади заступниця голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Людмила Сірко ознайомилася із умовами проживання та перебування внутрішньо переміщених осіб. Разом із очільником громади Анатолієм Лущаком представниця виконавчої влади у супроводі Надзвичайного та повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні Ілгварса Кляви, що задля вивчення нагальних потреб переселенців перебував у ці дні на Прикарпатті, завітали до Шелтеру святої Ольги.

Читайте далі