ФОЛЬКЛОРНИЙ КОЛЕКТИВ «РОДИНА»: ПІВСТОЛІТТЯ З ПІСНЕЮ!

Культура Новини 13 листопада 2023

2023 рік став ювілейним в історії жіночого фольклорного колективу «Родина» Будинку культури села Старий Лисець, якому виповнюється 50 років. У далекому 1973 році першим керівником жіночого фольклорного ансамблю став Дмитро Бойко, якого через рік змінив М. Демидюк.

Читайте далі

НА ПАТРІОТИЧНОМУ ПІДНЕСЕННІ З ВІРОЮ В МАЙБУТНЮ ПЕРЕМОГУ!

Культура Новини 7 листопада 2023

В нашій громаді концертна частина мистецько-патріотичної акції «Незламна мужність поколінь», зініційованої управлінням культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації задля творчої консолідації громад Івано-Франківської області, прославлення героїчної історії нашого народу, його духовної спадщини, культури, національних традицій, вшанування воїнів Збройних сил України та полеглих героїв, пройшла на великому патріотичному піднесенні та з вірою в майбутню Перемогу!

Читайте далі

РІЗДВЯНИЙ КОНЦЕРТ ЗАДЛЯ ПІДТРИМКИ БОЙОВОГО ДУХУ

Культура Новини 14 лютого 2023

Для поважної публіки Будинку культури села Старий Лисець Лисецької територіальної громади гуцульські пісенні традиції презентував Івано-Франківський національний академічний Гуцульський ансамбль пісні і танцю «Гуцулія».

Читайте далі

КОЛЯДА НА ПРОСЛАВУ БОЖУ

Культура Новини 25 січня 2023

Після того, як церковні пісні та коляди лунали на богослужіннях в храмах, гурти дітей, молоді та дорослих прославили Новонародженого Ісуса, колядуючи, засіваючи та щедруючи в обійстях односельців, настав час провести різдвяні свята та спільною колядою над прославу Божу продемонструвати свою пошану до прадідівських традицій та християнських цінностей.

Читайте далі

УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ ЗАРЯДЖАЄ ЕНЕРГІЄЮ

Культура Новини 21 січня 2023

Українська пісня заряджає енергією, бо вона — душа нації. В цьому пересвідчилися військовослужбовці, для котрих зі сцени Будинку культури села Старий Лисець Лисецької територіальної громади лунали патріотичні пісні у виконанні заслуженого артиста України Володимира Коваленка та вокалістки Оксани Романюк.

Читайте далі

ВІТАЄМО ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА!

Культура Новини 9 листопада 2022

Сьогодні свято тих, хто за покликом серця присвятив своє життя справі популяризації та продовження української культурної спадщини – працівники культури та майстри народного мистецтва. В час, коли Україна дев’ятий місяць протистоїть ворогу, культура є одним з вирішальних важелів національного відродження.

Читайте далі

НА НІЙ І ГРОНО, І ПЕЛЮСТКА, І НЕБО, Й РАЙДУГА НА НІЙ, МОВ БЕРЕГИНЯ ВРОДИ — ХУСТКА — ЗДАВЕН У НАШІЙ СТОРОНІ

Культура Новини 7 грудня 2021

Жіноцтво, юнки та ще зовсім маленькі дітки нашої громади у День української хустки долучилися до флешмобу. Яскраві світлини працівниць апарату селищної ради, педагогічних та учнівських колективів Стебницької гімназії, Лисецького та Старолисецького ліцеїв, вихованців та вихователів закладів дошкільної освіти «Сонечко» та «Малятко» — свідчення шани до українських традицій.

Читайте далі

9 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Культура 9 листопада 2021

Знаково, що в Україні вшановують працівників культури у день української мови та писемності, адже наша національна культура, що має давне коріння та неповторні цінності, формувалася на кращих зразках рідної мови.

Читайте далі

ПОДВІЙНЕ СВЯТО СЕЛА ПОСІЧ

Культура 15 жовтня 2021

Серед мальовничих куточків Чорного Лісу простягнулося село Посіч. Це невеличке село, перша писемна згадка в історичних джерелах про яке належить до 1633 року, де зареєстровано трохи більше сотні людей, має славну, однак трагічну історію.

Читайте далі