НА ПАТРІОТИЧНОМУ ПІДНЕСЕННІ З ВІРОЮ В МАЙБУТНЮ ПЕРЕМОГУ!

Культура Новини 7 листопада 2023

В нашій громаді концертна частина мистецько-патріотичної акції «Незламна мужність поколінь», зініційованої управлінням культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації задля творчої консолідації громад Івано-Франківської області, прославлення героїчної історії нашого народу, його духовної спадщини, культури, національних традицій, вшанування воїнів Збройних сил України та полеглих героїв, пройшла на великому патріотичному піднесенні та з вірою в майбутню Перемогу!

Читайте далі

ВШАНУВАННЯ ВЕТЕРАНІВ СТАРОЛИСЕЦЬКОГО ФУТБОЛУ – ЧЕМПІОНІВ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1973 РОКУ

Новини Спорт 3 листопада 2023

Заключний тур І кола футбольного чемпіонату Івано-Франківського району сезону 2023/2024 років, коли 29 жовтня на домашній арені футбольна команда «Бистриця» Старий Лисець приймала ФК «Сокіл» Угринів, став особливим днем не тільки для аматорів шкіряного м’яча, а й для ветеранів старолисецького футболу.

Читайте далі

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ ЛИСЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Анонси Новини 31 жовтня 2023

Запрошуємо цієї неділі, 5 листопада, о 15.00 до Старого Лисця на мистецько-патріотичну акцію «Незламна мужність поколінь», зорганізовану в кожному куточку Прикарпаття задля відзначення 80-ої річниці Української Повстанської армії та прославлення захисників та захисниць України.

Читайте далі

РІШЕННЯ РАДИ ОБОРОНИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Новини 26 жовтня 2023

Повідомляємо, що згідно рішення Ради оборони Івано-Франківської області, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 17.10.2023 року № 401, про те, що під час оголошення сигналу «Повітряна тривога» забороняється пересування сільськогосподарської техніки та вантажних автомобілів дорогами загального користування, польовими шляхами, їх робота на полях. Впродовж часу дії сигналу «Повітряна тривога» двигуни технічних засобів мають бути вимкнені.

Читайте далі

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ_6

Новини 25 жовтня 2023

Команда Карітас Івано-Франківськ за підтримки IOM Ukraine, Norwegian Ministry of Foreign Affairs та Агентства США з міжнародного розвитку продовжує реалізацію проєкту «Безпека кожного у спільних рішеннях».

Читайте далі

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ_5

Новини 25 жовтня 2023

Пропонують “легкі гроші” вже завтра? Готові дати в борг потрібну суму вже сьогодні без умов та документів? Пропонують оплатити дорогу? НЕ дай загнати себе в боргову залежність! Говоримо про це і не тільки протягом тижня в інформаційній кампанії "Обізнаність рятує життя".

Читайте далі

ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ЗВІТУВАВ ПРО РОБОТУ.

Новини 24 жовтня 2023

19.10.2023 року поліцейським офіцером Лисецької громади підполковником поліції Ляцьким Романом Борисовичем на черговій сесії проведено звіт про результати роботи за дев’ять місяців 2023 року.

Читайте далі

ЯРМАРОК НА ПІДТРИМКУ ЗСУ В ЛИСЕЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Новини Освіта 24 жовтня 2023

Благородна мета допомогти нашим захисникам на передовій та великий патріотизм згуртували під час осіннього шкільного ярмарку родину Лисецького ліцею Лисецької селищної ради.

Читайте далі

З ДРУЖНІМ ВІЗИТОМ ТА ГУМАНІТАРНИМ ВАНТАЖЕМ ДО ЛИСЦЯ ЗАВІТАЛИ ПОЛЬСЬКІ ПАРТНЕРИ З ҐМІНИ ЛЕНЧИЦА

Новини 23 жовтня 2023

Наприкінці тижня ми приймали у своїй громаді наших польських побратимів із міста Ленчица Республіки Польща. Війт ґміни Яцек Роґожіньскі разом із нашим другом, котрому завдячуємо налагодженням співпраці із даною ґміною, колишнім працівником повітової комендатури Державної пожежної служби в Ленчиці Ареком Містшаком привезли чергову гуманітарну допомогу.

Читайте далі

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ_4

Новини 19 жовтня 2023

Знайшли роботу за кордоном? Як діяти, якщо замість обіцяної гарної роботи, ви опинились у трудовому рабстві? Ось, що треба зробити ще перед виїздом з України! Говоримо про це і не тільки протягом тижня в інформаційній кампанії “Обізнаність рятує життя”.

Читайте далі