ДО ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАВІТАЛИ ПАРТНЕРИ З ҐМІНИ ЛЕНЧИЦЯ

Новини 4 жовтня 2022

На запрошення керівництва Лисецької територіальної громади, упродовж трьох днів, з 30 вересня по 2 жовтня, у громаді перебувала делегація з ґміни Ленчица Республіки Польща – партнера Лисецької територіальної громади.

Читайте далі

РАЗОМ МИ – СИЛА! ПІД ЧАС БЛАГОДІЙНОГО ЯРМАРКУ ЗІБРАНО 85 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Новини 3 жовтня 2022

«Наше печиво скуштуй й грошей, звісно, не шкодуй! Про Вкраїну рідну дбай: ЗСУ допомагай!», «Ми смаколики спекли, щоб ЗСУ допомогти! Підходіть, купляйте й знову повертайтесь!»

Читайте далі

ЛИСЕЦЬКА ЛІКАРНЯ ВІДКРИТА ДЛЯ ПАЦІЄНТА

Новини 2 жовтня 2022

У комунальному некомерційному підприємстві «Лисецька лікарня» Лисецької селищної ради відбувся день відкритих дверей.

Читайте далі

З НАГОДИ ДНЯ ВЧИТЕЛЯ!

Новини Освіта 1 жовтня 2022

З нагоди Дня вчителя в Старолисецькому ліцеї відбулося загальношкільне свято. В актовій залі зібралися винуватці професійного свята та їх вдячні учні. Привітали велику шкільну старолисецьку родину: вчителів, кухарів, прибиральниць, двірників, сторожів, опалювачів під орудою директора Любові Бойко та подякували кожному з них за високий професіоналізм за сумлінну працю голова Лисецької громади Анатолій Лущак, його заступник Іван Говера та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Світлана Шарабуряк.

Читайте далі

ФЕСТИВАЛЬ ЄДНАННЯ

Анонси Новини 30 вересня 2022

Після повномасштабного російського вторгнення більшість аграрних регіонів України стали місцем ведення військових дій, а відтак під загрозою постала і посівна кампанія. Через це на державному рівні зініційовані ряд програм задля недопущення продовольчої кризи. Наша територіальна громада, що з початку воєнного конфлікту прихистила майже тисячу осіб, з яких майже три сотні залишилися тут на проживання, долучилася до даних програм.

Читайте далі

У ЛИСЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМИ СВЯТАМИ ВИХОВАТЕЛІВ, БІБЛІОТЕКАРІВ, ПЕДАГОГІВ ТА МУЗИКАНТІВ

Новини Освіта 29 вересня 2022

Вітаючи зібрання голова Лисецької тергромади Анатолій Лущак подякував вихователям, вчителям, музикантам та бібліотекарям за самовіддане служіння обраній справі, адже своїми мудрими порадами, чуйним ставленням і справедливими настановами кожен фахівець допомагає нашому підростаючому поколінню долати непростий шлях осягнення знань, розвивати творчі здібності та черпати життєву мудрість у книжковому всесвіті.

Читайте далі

ГОЛОВА ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВИЇЗНОМУ ЗАСІДАННІ ПРАВЛІННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ГРОМАД

Новини 29 вересня 2022

Минулими вихідними до гірського селища Татарів Ворохтянської селищної територіальної громади вдалося дістатися частині членів правління ВАГ, решту - долучилися онлайн. Порядком денним правління під головуванням виконавчого директора ВАГ Івана Слободяника стали питання діяльності Асоціації у 2021-2022 роках.

Читайте далі

ПОСЛУГИ НА ГІДІ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНОГО ВАНТАЖУ

Новини 26 вересня 2022

Щодня сотні сміливих працівників докладають титанічних зусиль, аби вчасно доставляти все необхідне. Для армії, бізнесу та всіх, хто цього потребує. Зокрема, перевозять небезпечний вантаж. Тож хочемо нагадати, що на Гіді з держпослуг є всі потрібні послуги для такого транспортування.

Читайте далі

ГІД З ДЕРЖПОСЛУГ ДЛЯ МІЖНАРОДНОЇ ПІДТРИМКИ

Новини 26 вересня 2022

Увесь цивілізований світ підтримує нашу країну. Наше завдання — продовжувати його залучати до підтримки. Усім, хто планує займатися організацією міжнародної підтримки або допомагати іноземцям в Україні, рекомендуємо звернути увагу на актуальні держпослуги на Гіді.

Читайте далі

МІСЦЕВА ПОЖЕЖНА ОХОРОНА ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ З НАГОДИ ДНЯ РЯТІВНИКА

Новини 19 вересня 2022

За прикладом покровителя пожежників - католицького святого Флоріана, що прославився чудами, у тому числі гасінням грандіозної пожежі лише одним кухлем води, напередодні Дня рятівника продемонстрували свої професійні навички учасники обласних змагань серед підрозділів місцевої пожежної охорони та добровільних пожежних формувань «Кубок Святого Флоріана».

Читайте далі