У ЛИСЦІ ПРОХОДИТЬ ЛІТНІЙ ДИТЯЧИЙ ХРИСТИЯНСЬКИЙ ТАБІР

Новини 21 липня 2022

Упродовж тижня парафіяльне подвір’я храму Воздвиження Чесного Хреста селища Лисець загомоніло дзвінкими дитячими голосами. Тут за підтримки благодійного фонду «Карітас-Івано-Франківськ» та "Карітас-Трір" з Німеччини місцева парафія проводить літній дитячий християнський табір для понад сотні дітей наших парафіян, для дітей внутрішньо переміщених осіб, котрі знаходяться на парафії, для тих, котрі мали бажання та можливість долучитися до табору.

Читайте далі

УВАГА! ПЛАНОВІ ВИМКНЕННЯ!

Новини 20 липня 2022

У зв’язку з плановими роботами 26.07.2022 з 08:30 по 18:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах: - Лисець (42а, смт Лисець, 54, 28Ф, вул. 1 грудня, вул. І.Франка, вул. Коцюбинського, вул. С.Стрільців, вул. Стефаника, вул. Чорновола, вул. Шкільна, 42 д, 46, 2, 44, 23 з, 42 а, 42, 17, 28Б, 28Є, вул. Сніжна, 32, 28, 34, 42 е, 44б, вул. Сiчових Стрiльцiв)

Читайте далі

ЗАПРАЦЮВАВ ШЕЛТЕР ДЛЯ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД НАСИЛЬСТВА ТА ВІЙСЬКОВОЇ АГРЕСІЇ

Новини 20 липня 2022

Одне зі значень слова shelter в англійській — місце, де можна сховатися від зливи, а bomb shelter — це бомбосховище. Шелтер — не лише надійне і безпечне місце, а ще й таке, куди можна потрапити легко і без перешкод. Саме таким місцем надійного прихистку, де можна отримати не лише дах над головою, а й соціальний супровід та юридичну підтримку, став у нашій громаді шелтер святої Ольги.

Читайте далі

НАФТОГАЗ ЗАБЕЗПЕЧУЄ ГАЗОМ БІЛЬШІСТЬ УКРАЇНЦІВ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

Новини 20 липня 2022

З 1 травня 2022 року до реєстру Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» підключені 8,8 млн українських домогосподарств, які отримували газ від постачальника «останньої надії» (ПОН), відповідно до річного тарифного плану «Фіксований» з однією з найвигідніших цін на ринку — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування).

Читайте далі

ВІДНОВЛЕНО ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ НА ОТРИМАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ

Новини 18 липня 2022

ВІДНОВЛЕНО ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ НА ОТРИМАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ (ПЕРЕБУВАННЯ), ЗМІНИ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ, ЗНЯТТЯ ЗАРЕЄСТРОВАНОГО МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ (ПЕРЕБУВАННЯ)

Читайте далі

ОБЛАШТУВАННЯ МІСЦЬ ТИМЧАСОВОГО ПРИХИСТКУ ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ВІЙНИ

Новини 18 липня 2022

Це питання стало темою зустрічі у Львові партнерів з забезпечення місць тимчасового прихистку/шелтерів «Місце життя» за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

Читайте далі

ПЛАНОВІ ВИМКНЕННЯ

Новини 15 липня 2022

У зв’язку з плановими роботами буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

Читайте далі

ЗАДЛЯ ДОПОМОГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

Новини 12 липня 2022

Лисецька селищна рада уклала меморандум про співпрацю та партнерство із «Благодійний фонд «Наш Сокіл» та «Благодійний фонд «Восток-SОS»». Підписи під документом поставив селищний голова Лисецької громади Анатолій Лущак та довірені особи та представниці зазначених благодійних організацій.

Читайте далі

ВІСІМ ДНІВ ПОЗИТИВУ ТА ВІДПОЧИНКУ ПРОВЕЛИ НА ПРИКАРПАТТІ ДІТИ ТА МАТУСІ З ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ СУМЩИНИ

Новини 10 липня 2022

Так Лисецька селищна територіальна громада допомогла у психологічній реабілітації та відпочинку 45 представникам міста Тростянець, яке всього у 50 кілометрах від російського кордону, і з перших годин вторгнення росії в Україну зазнало руйнівних обстрілів.

Читайте далі

СПОЧИВАЙ З МИРОМ, НАШ ГЕРОЮ!

Новини 7 липня 2022

Боротьба України за свою територію, на жаль, дається дуже великою ціною, адже ми щодня втрачаємо найкращих земляків. Сьогодні, шостого липня, громада провела в останню путь Миколу Волосянка, що став на захист України, нашого краю, кожного з нас, віддавши за це найцінніше — своє життя.

Читайте далі