ЗУСТРІЧ ІЗ ОБДАРОВАНОЮ УЧНІВСЬКОЮ МОЛОДДЮ

Найуспішніших, найкреативніших та найталановитіших школярів навчальних закладів Лисецької територіальної громади - переможців предметних олімпіад та творчих конкурсів вітали із Міжнародним днем захисту дітей та дякували за проявлену успішність на святі-зустрічі з обдарованою учнівською молоддю.

Читайте далі

Травневі перемоги Лисецької громади

Новини 31 травня 2021

Упродовж кількох останніх тижнів Лисецька селищна рада територіальної громади стала переможцем двох конкурсів національного масштабу.

Читайте далі

РОБОТОДАВЦЯМ ГРОМАДИ РОЗПОВІЛИ ПРО ЛЕГАЛЬНУ ЗАЙНЯТІСТЬ

Новини 26 травня 2021

Задля інформування роботодавців - суб’єктів господарювання Лисецької територіальної громади щодо детінізації ринку праці, недопущення порушень законодавства про працю і зайнятість працівники Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості організували в Лисецькій селищній раді семінар під назвою «Легалізація зайнятості та заробітної плати».

Читайте далі

ЛИСЕЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ЗДОБУЛА ГРАН-ПРІ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ОНЛАЙН-ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРСІ "БЕЗПЕЧНА ГРОМАДА"

Новини 25 травня 2021

Дякуємо кожному за уподобайки, надіслані за відеоролик Лисецької громади. Завдяки активності жителів, друзів, знайомих та незнайомих раніше нам людей коло симпатиків громади значно побільшало.

Читайте далі

ЛИСЕЦЬКА ГРОМАДА - ПЕРЕМОЖЕЦЬ КОНКУРСУ ПРОЄКТІВ МІЖНАРОДНОГО ФОНДУ "ВІДРОДЖЕННЯ"

Новини 24 травня 2021

Минулого місяця оголошено переможців конкурсу “Посилення потенціалу громад реалізовувати системні зміни у сфері безпеки, що пов’язані з особливими загрозами та потребами в умовах пандемії COVID-19”.

Читайте далі

ШКІЛЬНА ЗБІРНА ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ - У ФІНАЛІ "КУБКА КОРОЛЯ ДАНИЛА-2021"

Новини Спорт 24 травня 2021

22 травня в Богородчанах стартував перший етап турніру з міні-футболу між командами 8-11 класів територіальних громад Івано-Франківської області "Кубок Короля Данила-2021".

Читайте далі

Святкуємо День вишиванки

Всесвітній День вишиванки відзначається щороку в третій четвер травня. У 2021 році він припадає на 20 травня. Вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу.

Читайте далі

УНІВЕРСИТЕТ КОРОЛЯ ДАНИЛА ТА ЛИСЕЦЬКА ГРОМАДА УКЛАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

Новини Освіта 20 травня 2021

13 травня в Лисецькій селищній раді відбулося офіційне підписання Меморандуму про співпрацю у сфері підтримки та розвитку молоді із закладом вищої освіти – Університет Короля Данила.

Читайте далі

До уваги роботодавців!

Анонси Новини 19 травня 2021

21.05.2021 року о 10.00 год. в приміщенні Лисецької селищної ради Тисменицька районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості проводить семінар для роботодавців Лисецької ОТГ. Запрошуємо роботодавців взяти участь в семінарі.

Читайте далі

Безпека це важливо

Новини 12 травня 2021

Лисецька громада бере участь у всеукраїнському онлайн-фестиваль-конкурсі "Безпечна громада". Прохання підтримати відеоролик про громаду на YouTube за посиланням

Читайте далі