ВАЖКО АЛЕ ВАРТО
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/63a/073/f94/thumb_1969_540_0_0_0_auto.png)
З метою підвищення підтримки та позитивного відношення до Збройних Сил України, Міністерством оборони України розроблено візуальені матеріали "Важко але варто".
Читайте даліВ ЛИСЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДКРИЛИ ПОЛІЦЕЙСЬКУ СТАНЦІЮ
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/639/98a/a3b/thumb_1962_540_0_0_0_auto.jpg)
Своєчасно реагувати на проблеми та запобігати вчиненню правопорушень, а ще - підтримувати постійний контакт з мешканцями Лисецької територіальної громади та щоденно 24/7 забезпечувати порядок на своїй території покликаний поліцейський офіцер громади Роман Ляцький, котрий приступив до виконання службових повноважень з відкриттям у Лисці поліцейської станції.
Читайте даліДОПОМОГА ЛИСЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ВІД ПОЛЬСЬКИХ ПОБРАТИМІВ
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/639/700/f88/thumb_1954_540_0_0_0_auto.jpg)
Упродовж трьох років від часу підписання угоди про співпрацю між ґміною Ленчица Лодського воєводства Республіки Польща та Старолисецькою сільською радою, а нині вже усією Лисецькою територіальною громадою, партнери неодноразово обмінювалися поїздками. У дні, коли українці вітають своїх оборонців з професійним святом, а багатотисячна армія народних обранців святкує День місцевого самоврядування, Лисецька територіальна громада приймала вітання від своїх колег із Польщі.
Читайте даліСЕЛИЩНА РАДА ВІДЗНАЧЕНА ПОДЯКОЮ ПЕРШОГО ДОБРОВОЛЬЧОГО ХІРУРГІЧНОГО ШПИТАЛЮ
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/639/6ff/776/thumb_1948_540_0_0_0_auto.jpg)
Керівник Першого добровольчого хірургічного шпиталю Станіслав Онищук частий гість в Лисецькій селищній раді. Позаяк від часу роботи в Лисці на базі хірургічного центру БРАСС добровольчого хірургічного шпиталю налагоджена тісна співпраця із органом місцевого самоврядування.
Читайте даліКЕРІВНИКИ ГРОМАД ПРИКАРПАТТЯ ПРИДБАЛИ ДРОН ДЛЯ ЗСУ
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/639/6f9/bf1/thumb_1945_540_0_0_0_auto.jpg)
Не тільки щоденною працею, яку робить кожен керівник територіальної громади у себе на місцях, а реальною справою для Збройних Сил України вирішили долучилися представники органів місцевого самоврядування Прикарпаття.
Читайте даліСПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ РЕМОНТУЄМО ДОРОГИ
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/639/307/9eb/thumb_1920_540_0_0_0_auto.jpg)
Завдячуємо фірмі ПБС за свято для Лисецької громади: в Старому Лисці проведені якісні роботи щодо експлуатаційного утримання автомобільних доріг. Вистелені асфальтним покриттям найбільш проблемні ділянки майже на 2 кілометрах місцевих автошляхів Івано-Франківськ-Старий Лисець та Старий Лисець-Посіч.
Читайте даліВ ЛИСЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ВІТАЛИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/639/053/444/thumb_1907_540_0_0_0_auto.jpg)
Гостями ранкової наради в Лисецькій селищній раді стали військовослужбовці. В такий спосіб в громаді вирішили привітати наших тероборонівців та нацгвардійців з професійним святом. Нинішній день - нагода подякувати за збережену країну усім представникам Збройних Сил України, котрі вже десятий місяць, відбиваючи атаки ворога та проводячи наступальні операції, ціною власного здоров'я, а дехто й життя, показують свою фаховість на фронті.
Читайте даліДержавні послуги для волонтерів — на Гіді
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/63a/172/e41/thumb_1974_540_0_0_0_auto.jpg)
Пропонуємо добірку послуг на Гіді з державних послуг, які стануть корисними для тих, хто вже став на шлях волонтерства, або має бажання приєднатись до добрих справ
Читайте даліКОЖЕН ІЗ НАС ВОЛОНТЕР
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/638/e1c/244/thumb_1905_540_0_0_0_auto.jpg)
У Міжнародний день волонтерів, що відзначається в усьому світі мільйонами волонтерів 5 грудня, хочеться сказати особливі слова вдячності кожній людині, котра надає безоплатну допомогу хворим, неповносправним, людям, які опинилися в складній життєвій ситуації.
Читайте даліЗБІРНА ЛИСЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАВОЮВАЛА “БРОНЗУ” У ФУТЗАЛЬНІЙ ПЕРШОСТІ В РАМКАХ СПОРТИВНО-ПАТРІОТИЧНОЇ АКЦІЇ “МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ ПРИКАРПАТТЯ - ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ”
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/638/e1a/9e1/thumb_1897_540_0_0_0_auto.jpg)
етього грудня на паркеті манежу Івано-Франківського коледжу фізичного виховання завершилася спортивно-патріотична акція “Місцеве самоврядування Прикарпаття - Збройним Силам України”. Акція, що стартувала 27 листопада, і проходила як спартакіада органів місцевого самоврядування краю, стала чисельною, бо за першість у волейболі, футзалі, індивідуальні нагороди у настільному тенісі, шахах та шашках змагалися три десятки команд, сформовані з депутатів рад усіх рівнів.
Читайте далі