ОЧІЛЬНИК ГРОМАДИ СТАВ УЧАСНИКОМ VI ЄВРОПЕЙСЬКОГО КОНГРЕСУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Новини 9 грудня 2021

Голова Лисецької селищної територіальної громади Анатолій Лущак в складі прикарпатської делегації взяв участь у шостому Європейському конгресі місцевого самоврядування, що відбувся 6-7 грудня у містечку Миколайки Республіки Польща.

Читайте далі

ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ В УЧНІВСЬКОМУ СЕРЕДОВИЩІ ТА НАСИЛЬСТВА В СІМ'Ї

Новини Освіта 9 грудня 2021

9 грудня 2021 року, в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», у закладах загальної середньої освіти громади, проведено зустріч учнів з інспекторами ювенальної превенції та представниками Служби у справах дітей Лисецької селищної ради, на тему: «Протидія булінгу в учнівському середовищі та насильства в сім’ї».

Читайте далі

НА НІЙ І ГРОНО, І ПЕЛЮСТКА, І НЕБО, Й РАЙДУГА НА НІЙ, МОВ БЕРЕГИНЯ ВРОДИ — ХУСТКА — ЗДАВЕН У НАШІЙ СТОРОНІ

Культура Новини 7 грудня 2021

Жіноцтво, юнки та ще зовсім маленькі дітки нашої громади у День української хустки долучилися до флешмобу. Яскраві світлини працівниць апарату селищної ради, педагогічних та учнівських колективів Стебницької гімназії, Лисецького та Старолисецького ліцеїв, вихованців та вихователів закладів дошкільної освіти «Сонечко» та «Малятко» — свідчення шани до українських традицій.

Читайте далі

ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ПЕРЕМОЖЦЯМ ОБЛАСНИХ КОНКУРСІВ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Новини 5 грудня 2021

Третього грудня в обласній раді відбулося нагородження переможців ХІІ обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування і десятих обласних конкурсів «Краща спортивна громада», «Громада кращого довкілля», «Краща етнокультурна громада».

Читайте далі

З ТУРБОТОЮ ПРО ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ ФУНКЦІОНАЛЬНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

Новини 3 грудня 2021

Третього грудня, у Міжнародний день людей з інвалідністю, увага суспільства звернута до проблем, захисту прав, гідності і благополуччя людей з обмеженими функціональними можливостями. З турботою про людей з обмеженими функціональними можливостями у цей день у нашій територіальній громаді організовано роздачу продуктових наборів потребуючим. Це наша невеличка допомога особливим людям, котрі щоденно долаючи труднощі, демонструють стійкість духу та непохитну віру в життя, якій можна позаздрити. Бажаємо вам витримки, мужності, оптимізму, віри та щастя і достатку у ваших оселях!

Читайте далі

БІБЛІОТЕКА — ТЕРИТОРІЯ ДОБРА ТА ТВОРЧОСТІ

Новини 3 грудня 2021

Міжнародний день людей з обмеженими можливостями це не свято, а швидше ще раз нагадування нам про тих, хто поруч, хто так потребує нашої особливої уваги і допомоги. Не дивлячись на щоденні проблеми і труднощі, ці люди живуть, працюють, творять та перемагають, показуючи нам приклад мужності і терпимості. І

Читайте далі

16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

Новини 22 листопада 2021

Подолаємо насильство в сім'ї.

Читайте далі

СТАРОМУ ЛИСЦЮ - 605 РОКІВ!

Культура Новини 4 жовтня 2021

Масово, піднесено та з великою любов'ю, запросивши гостей, святкували жителі найбільшого населеного пункту Лисецької територіальної громади День народження рідного села.

Читайте далі

ШАНА ВЧИТЕЛЯМ, ВИХОВАТЕЛЯМ, БІБЛІОТЕКАРЯМ ТА МУЗИКАНТАМ!

Напередодні професійних свят - Дня дошкілля, Всеукраїнського дня бібліотек, Міжнародного дня музики та Дня вчителя, які в календарі слідують один за одним, у громаді вирішили віддячити за виховання наймолодших діток, навчання учнів, розвиток музичних талантів та популяризацію читання.

Читайте далі