ДОШКІЛЬНИКАМ У ДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

Новини Освіта 25 вересня 2023

Не лише у Всеукраїнський день дошкілля, а щоденно дякуймо вихователям, помічникам вихователів, музичним керівникам, кухарям, медсестрам та усім працівникам наших закладів дошкільної освіти “Сонечко” селища Лисець під керівництвом Ірини Зорій та Старолисецького ЗДО “Малятко” під орудою Надії Прокоп, бо завдяки вашій любові до малюків, щирій турботі та професіоналізму батькам набагато легше виховувати наше майбутнє.

Читайте далі

КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРАВОВОЇ ТА КАДРОВОЇ РОБОТИ ЛИСЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СЕРЕД ВИПУСКНИКІВ “HR МАЙСТЕРНІ”

Новини 21 вересня 2023

Днями тридцять п'ять фахівців з управління персоналом з різних куточків України стали випускниками проєкту розвитку фахівців з управління персоналом органів публічної влади“HR майстерня”. Серед них начальник відділу правової та кадрової роботи Лисецької селищної ради Тетяна Гаєва.

Читайте далі

АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»: ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧІВ!

Новини 19 вересня 2023

У зв’язку з наближенням похолодання, росія може знову вдатися до ракетних обстрілів критичної інфраструктури. Якщо виникне така ситуація, то в Україні буде можливий дефіцит електроенергії, що спричинить введення графіків погодинного вимкнення.

Читайте далі

ДЕЛЕГАЦІЯ ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ПОЛЬСЬКИХ ПОБРАТИМІВ З ҐМІНИ ЛЕНЧИЦА

Новини 18 вересня 2023

Минулі вихідні стали знаковими для наших польських партнерів з ґміни Ленчица: всією громадою на чолі з війтом Яцеком Роґожіньським та головою ради Влоджіміжем Сташиньським поляки дякували аграріям, фермерам, сільським трудівникам за цьогорічний урожай.

Читайте далі

ВОГНЕБОРЦІ МІСЦЕВОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ЗМАГАЛИСЯ У КУБКУ СВЯТОГО ФЛОРІАНА

Новини 18 вересня 2023

Вже другий рік поспіль Головне Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області до професійного свята проводить обласні змагання серед підрозділів місцевих пожежних охорон та добровільних пожежних формувань “Кубок святого Флоріана”.

Читайте далі

У ЛИСЕЦЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ЗАПРАЦЮЄ КАБІНЕТ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ “ДБАЮ ПРО СЕБЕ”

Новини 18 вересня 2023

Наприкінці тижня у Лисецькій селищній раді відбулася робоча зустріч голови Лисецької територіальної громади Анатолія Лущака та психологині Олександри Питлюк-Смеречинської з представницями Проєкту USAID “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я” Ориною Децик та Марією Баран з питань створення кабінетів психологічної підтримки “Дбаю про себе”.

Читайте далі

ЗАСТУПНИК ЛИСЕЦЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ СТАВ УЧАСНИКОМ КРУГЛОГО СТОЛУ “МУНІЦИПАЛІТЕТИ НА ШЛЯХУ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ”

Новини 12 вересня 2023

Як і тисячоліття тому, коли княжий Галич став об’єднавчим центром Галицько-Волинського князівства та непоборною твердинею оборони і захисту земель руських, так і нині це славне місто, що святкує 1125-річчя з часу першої писемної згадки, стало епіцентром зустрічі та діалогу місцевих політиків, представників виконавчої влади та керівників органів місцевого самоврядування.

Читайте далі

У СТЕБНИКУ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛОГО НА ВІЙНІ ЮРІЯ КАЙГОРОДОВА

Новини 11 вересня 2023

Громада села Стебник сьогодні зібралася на могилі свого Героя Юрія Кайгородова. Разом зі стебничанами вшанували пам’ять українського воїна, який у боротьбі за територіальну цілісність, незалежність України віддав найцінніше - своє життя, староста села Стебник Ірина Портецька та заступник Лисецького селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Іван Говера.

Читайте далі

ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ГРОМАД ЗА ПОДАТОК З ДОХОДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ ОСОБИ

Новини 11 вересня 2023

Як поділився інформацією член Правління Всеукраїнської Асоціації Громад, керівник Івано-Франківського регіонального відділення ВАГ, голова Лисецької територіальної громади Анатолій Лущак, попри жваву дискусію керівників територіальних громад різних регіонів України саме таке спільне рішення прийняли сьомого вересня під час виїзного засідання Правління Всеукраїнської Асоціації Громад.

Читайте далі

ГОЛОВА ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ПОБУВАВ НА ФОРУМІ “ЗГУРТОВАНІ ГРОМАДИ: ДОСВІД ТА АЛГОРИТМИ ДІЙ”

Новини 11 вересня 2023

Очільники територіальних громад, тих, які пережили окупацію та руйнування внаслідок війни, а також тих, що надали прихисток вимушеним переселенцям та допомогу постраждалим громадам, зібралися, аби поділитися своїм унікальним досвідом перших кроків відновлення.

Читайте далі