ВАКЦИНАЦІЯ ЗБЕРЕЖЕ ВАМ ЧАС І ГРОШІ
Щорічна вакцинація проти грипу — найефективніший спосіб профілактики цього захворювання. Найкраще отримати її у вересні, до початку сезону грипу. Але якщо не встигли — вакцинуватися можна впродовж всього осінньо-зимового періоду.
Читайте даліГОЛОВА ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ - УЧАСНИК КОНСУЛЬТАЦІЇ «РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА В РАМКАХ ПРОЦЕСУ ВСТУПУ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ»
29 листопада в Івано-Франківську за сприяння та підтримки Програми ULEAD з Європою, у співробітництві з Інститутом Громадянського Суспільства, проєктом «Підтримка формування ефективної регіональної політики в контексті євроінтеграції України та воєнних викликів» відбулася консультація комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
Читайте даліПОСТРАЖДАЛІ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА МОЖУТЬ БЕЗОПЛАТНО ОТРИМАТИ ПОСЛУГИ ЮРИСТА ЧИ АДВОКАТА: КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ
Особи, які постраждали від домашнього насильства, мають право отримати безоплатно послуги юриста чи адвоката. Для цього варто звернутися до системи безоплатної правничої допомоги (БПД). Які послуги надає система БПД, як ними скористатися та куди звертатись — пояснюємо далі.
Читайте даліУ ЛИСЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ВИХОВУВАТИМУТЬ МАЙСТРІВ МАЛОЇ РАКЕТКИ ТА ПРУДКОГО М’ЯЧА
Школярів Старого Лисця та Лисця, що прагнуть розвинути такі цінні якості, як спритність, швидкість, координацію та просторову точність рухів, чекають на заняттях з настільного тенісу. Досвідчений тренер Тетяна Войтків, що опанувала ігрові навички з дитячого віку і займається пінг-понгом 25 років, охоче поділиться досвідом та навчить тенісних навичок найменших школярів та старшу шкільну молодь.
Читайте даліПРОЄКТ «НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗИМИ ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД КОНФЛІКТУ ГРОМАДАМ, ТА ПІДТРИМКА ГРОМАД НА ЗВІЛЬНЕНИХ ТЕРИТОРІЯХ»
Грошова допомога на оренду житла для внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Івано-Франківській, Львівській та Вінницькій областях. Реалізується чеської гуманітарною організацією «Людина в біді» Фінансується за підтримки Гуманітарного фонду для України. Проєкт ставить на меті покращити умови проживання внутрішньо переміщених домогосподарств з постраждалих регіонів України, які на цей час мешкають в місцях тимчасового проживання та/або проживають в незадовільних умовах, надає можливість переїхати до районів більш сприятливих для працевлаштування, відновлення джерел прибутку та підвищення стійкості до кризових ситуацій надалі.
Читайте даліСТРАТЕГІЧНА СЕСІЯ ЩОДО СТВОРЕННЯ ПРОСТОРУ ПСИХОСОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ «ДБАЮ ПРО СЕБЕ» В ЛИСЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ
Постратегувати, розібратися як же простори турботи про себе, про психічне здоров’я громади можуть існувати, як формувати, як доречно та правильно запроваджувати послуги з охорони психічного здоров’я для середньостатистичного громадянина мала на меті стратегічна сесія щодо створення простору психосоціальної підтримки «Дбаю про себе», котра відбулася в Лисецькій селищній раді в рамках реалізації проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я».
Читайте даліВОЛЕЙБОЛЬНІ БАТАЛІЇ РОЗПОЧАЛИ МІЖШКІЛЬНІ СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ ЛИСЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
Задля виявлення кращих команд навчальних закладів громади по ігрових видах спорту, залучення учнівської молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, популяризації ігрових видів спорту відділ освіти, культури, молоді та спорту Лисецької селищної ради проводить традиційні міжшкільні спортивні змагання Лисецької територіальної громади.
Читайте даліЛИСЕЦЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА: НАМ ТРИ РОКИ!
Наприкінці жовтня 2020 року виборці Лисецької територіальної громади, утвореної об’єднанням чотирьох населених пунктів: селища Лисець, сіл Старий Лисець, Стебник та Посіч віддали свої голоси за голову та новий депутатський корпус селищної ради. 25 листопада 2020 року відбулось засідання 1 сесії VIII демократичного скликання Лисецької селищної ради, на якому було підведено підсумок результатів перших виборів селищного голови та оголошений новий склад депутатів Лисецької селищної ради.
Читайте даліВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ
Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Цього року ми вдруге вшановуватимемо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями Росії проти українців.
Читайте даліСТАМБУЛЬСЬКА КОНВЕНЦІЯ
Конвенція Ради Європи про запобігання насильству щодо жінок та домашньому насильству й боротьбу з цими явищами, або ж Стамбульська конвенція – це міжнародна угода Ради Європи. Документ з'явився 2011 року, наразі його підписали 47 країн, 36 (включно з Україною) – ратифікували.
Читайте далі