Перша стратегічна сесія ГО «Всеукраїнська асоціація фахівців із громадського здоров’я»

Новини 18 червня 2024

Днями в Івано-Франківську відбулася перша стратегічна сесія «Оцінка організаційної спроможності» для громадської організації «Всеукраїнська асоціація фахівців із громадського здоров’я».

Читайте далі

ТОВ «АКРІС-ЗАХІД» повідомляє...

Новини 18 червня 2024

ТОВ «АКРІС-ЗАХІД» повідомляє про те, що на орендованих нашим підприємством землях, навколо смт. Лисець, буде проводитись внесення ЗЗР по посівах сої.

Читайте далі

Незалежність, територіальну цілісність і суверенітет України визнали всі учасники Саміту миру – Володимир Зеленський

Новини 17 червня 2024

Зібрання представників такої кількості поважних країн, організацій і релігійних лідерів на Глобальному саміті миру свідчить про те, що мир потрібен усім. Про це Президент Володимир Зеленський заявив під час пресконференції за підсумками Саміту у Швейцарії.

Читайте далі

Президенти Володимир Зеленський і Джо Байден підписали найсильнішу угоду з усіх, які були між Україною і США за час незалежності України

Новини 14 червня 2024

Учора Президент України Володимир Зеленський і Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден підписали одну із найважливіших двосторонніх угод.

Читайте далі

Обережно, борщівник Сосновського!

Новини 12 червня 2024

Шановні мешканці громади! Селищна рада звертає вашу увагу на необхідність терміново скосити борщівник Сосновського на ваших ділянках та прилеглих територіях. Ця рослина є небезпечною для здоров'я людини, викликаючи сильні опіки шкіри при контакті з її соком.

Читайте далі

Лисецький селищний голова Анатолій Лущак взяв участь у роботі Всеукраїнського діалогу: громади-ветеранам 2024

Новини 11 червня 2024

Цьогорічний, третій за ліком, Всеукраїнський діалог: громади-ветеранам 2024 проводився за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України» та за підтримки Програми реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США.

Читайте далі

Тридцять четверо випускників Лисецького ліцею отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти

Новини 11 червня 2024

Урочистий захід традиційно розпочався з виконання Державного Гімну України. Його учасники вшанували пам'ять полеглих за Україну воїнів, усіх, чиє життя забрала війна, хвилиною мовчання.

Читайте далі

Лисецька громада провела в останню путь Володимира Волосянка

Новини 10 червня 2024

Лисецька громада провела в останню путь з усіма військовими почестями жителя Старого Лисця Володимира Волосянка, військовослужбовця 32-ої окремої механізованої бригади Збройних сил Дев’ятнадцятого березня Володимирові Волосянку виповнилося сорок років.

Читайте далі

У Лисецькій школі мистецтв відбувся черговий випуск

Новини Освіта 4 червня 2024

Селищний голова Анатолій Лущак подякував дирекції школи, викладачам за те, що вклали душу, працю у своїх вихованців; батькам, які підтримали й допомогли розвинути дитячі таланти. Він зауважив, що юні музиканти гідно представляють Лисецьку громаду й своїми завзяттям, старанням більше роблять для неї, ніж деякі дорослі.

Читайте далі

У Лисецькій громаді відзначили грамотами і преміями дітей, які досягли успіхів у навчанні, творчості, спорті

Новини Освіта 31 травня 2024

В Будинку культури Старого Лисця відбулося свято-зустріч з обдарованою учнівською молоддю.

Читайте далі