СТАРОСТА СТАРОГО ЛИСЦЯ ТА ПОСІЧІ - ПРЕДСТАВНИК ГРОМАДИ НА XVI УКРАЇНСЬКОМУ МУНІЦИПАЛЬНОМУ ФОРУМІ
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/610/7ab/5a2/thumb_658_540_0_0_0_auto.jpg)
Місцеве самоврядування з різних куточків України обговорювало найнагальніші проблеми під час XVI муніципального форуму в Одесі. Лисецьку територіальну громаду на цьому чисельному зібранні представляв староста сіл Старий Лисець та Посіч Василь Турчин.
Читайте даліОЧІЛЬНИК ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ - У СКЛАДІ ПРАВЛІННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ГРОМАД
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/610/476/ed4/thumb_647_540_0_0_0_auto.jpg)
Липень став надто активним для місцевого самоврядування цілої країни. Услід за зібранням представників тергромад в обласних центрах вже у столиці відбулися Загальні збори Всеукраїнської асоціації громад, котра послідовно реалізовує започаткований у 2019 році курс на своє серйозне інституційне зміцнення та реформування відповідно до викликів децентралізаційної реформи.
Читайте даліГОЛОВА ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ - УЧАСНИК ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ "УКРАЇНА 30. ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ"
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/610/429/191/thumb_637_540_0_0_0_auto.jpg)
Упродовж двох днів, 28-29 липня, очільник Лисецької територіальної громади Анатолій Лущак став учасником Всеукраїнського форуму "Україна 30. Децентралізація", де на найвищому державному рівні за участі Президента України Володимира Зеленського представники органів місцевого самоврядування з усієї країни, різних міністерств та відомств підсумовували Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади.
Читайте даліВЛАДА - ГРОМАДА: ЗЛАГОДЖЕНА РОБОТА ТА ВЗАЄМОДІЯ
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/610/427/57b/thumb_635_540_0_0_0_auto.jpg)
Саме таку позицію виголосила новопризначена очільниця Івано-Франківської обласної адміністрації Світлана Онищук під час зустрічі із керівниками асоціацій органів місцевого самоврядування Прикарпаття, обласної організації профспілки працівників держустанов та структурних підрозділів облдержадміністрації.
Читайте даліНе стань жертвою торгівлі людьми
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/610/3ce/d78/thumb_632_540_0_0_0_auto.jpg)
На сьогодні одним із найганебніших явищ, які існують у сучасному світі є торгівля людьми. Це явище, яке порушує права людини, принижує її честь та гідність. До відзначення 30 липня Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми в Лисецькій селищній раді проведено інформаційно-просвітницькі заходи
Читайте даліФССУ РОЗПОЧИНАЄ ОПЛАТУ Е-ЛІКАРНЯНИХ
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/60f/ffa/9c2/thumb_631_540_0_0_0_auto.jpg)
В Україні розпочинається перехід закладів охорони здоров’я на створення електронних медичних висновків замість видачі паперових листків непрацездатності. Для застрахованих осіб програмні засоби автоматично формуватимуть на їх підставі е-лікарняний – такий електронний листок непрацездатності не потребує дублювання на бланку та наділений повним переліком функцій паперової версії.
Читайте даліЗастраховані особи можуть відновити здоров'я на базі санаторно-курортних закладів після важкої хвороби, операції чи травми за кошти ФССУ
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/60f/ff9/5da/thumb_630_540_0_0_0_auto.jpg)
Реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів дозволяє швидше відновитись після важких захворювань, операцій і травм, а в деяких випадках уберегти від настання первинної інвалідності.
Читайте даліПрикарпаттяобленерго інформує!
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/60f/e83/fb2/thumb_629_540_0_0_0_auto.jpg)
У зв’язку з плановими роботами (Лисецький РЕМ) 04 серпня 2021р. з 08:00:00.0 до 2021-08-04 18:00:00.0 за даними адресами буде відсутнє світло:
Читайте далі«Скажи «НІ!» сучасному рабству»
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/60f/d91/63a/thumb_621_540_0_0_0_auto.jpg)
Торгівля людьми є порушенням прав людини, становить загрозу гідності та недоторканності конкретної людини і може стати причиною рабського становища жертв такої торгівлі.
Читайте даліТоргівля людьми – сучасний прояв рабства
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/60f/951/80b/thumb_617_540_0_0_0_auto.jpg)
30 липня у світі відзначають Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну.
Читайте далі