Прощальний шкільний вальс
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/60d/c20/af9/thumb_548_540_0_0_0_auto.jpg)
Ось і залишилась позаду безтурботна і весела шкільна пора. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди залишаться найсвітлішими.
Читайте даліЛисецька громада - учасник проєкту "Модель взаємодії"
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/60d/ad5/7fc/thumb_536_540_0_0_0_auto.jpg)
24 червня 2021 року відбулось підписання тристоронньої угоди з Товариством Червоного хреста України (ТЧХУ) , Головним управлінням ДСНС України та Лисецькою громадою, щодо Посилення системи цивільного захисту за допомогою волонтерських можливостей.
Читайте даліЗ Днем медичного працівника!
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/60c/c98/f2b/thumb_526_540_0_0_0_auto.jpg)
20 червня медичні працівники святкують своє професійне свято.
Читайте даліПерший документ про освіту
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/60c/c5f/a5a/thumb_520_540_0_0_0_auto.jpg)
Впродовж тижня в закладах освіти громади відбувалося вручення свідоцтв про базову середня освіту 82 дев’ятикласникам.
Читайте даліПерший випуск музичної школи в територіальній громаді
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/60c/0e7/5fd/thumb_499_540_0_0_0_auto.jpg)
Сьогодні 9 червня 2021 року відбулося урочисте вручення документів про освіту 12 випускникам Лисецької дитячої музичної школи
Читайте даліРух – це здорово
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/60c/098/934/thumb_480_540_0_0_0_auto.jpg)
В рамках проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Рух – це здорово» 08 червня 2021 року в селищі Лисець відбулися змагання між здобувачами освіти 5-8 класів закладів освіти громади.
Читайте даліКубок Лисецької громади
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/60b/e49/f4b/thumb_458_540_0_0_0_auto.jpg)
06 червня 2021 на старолисецькому стадіоні відбувся кубок Лисецької громади, присвячений Дню героя.
Читайте даліПришкільні відпочинкові табори
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/60b/e44/753/thumb_455_540_0_0_0_auto.jpg)
На виконання закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», з метою реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб дітей шкільного віку з 7 червня запрацювали два пришкільні відпочинкові табори «Надія» на базі Лисецького ліцею та «Сонечко» на базі Старолисецького ліцею.
Читайте даліОстанній дзвоник
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/60b/e3c/b22/thumb_441_540_0_0_0_auto.jpg)
5 червня в усіх закладах загальної середньої освіти пролунали останні дзвоники. Цього року навчання в школах Лисецької територіальної громади завершили 82 дев'ятикласники і 34 учнів одинадцятих класів.
Читайте даліШАНОВНІ ШКОЛЯРІ, ПЕДАГОГИ ТА БАТЬКИ!
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/60b/a9f/e36/thumb_440_540_0_0_0_auto.jpg)
Від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Лисецької селищної ради щиро вітаю вас з Днем останнього дзвоника!
Читайте далі