Керівники Лисецької та Загвіздянської громад доставили автомобілі та допомогу військовим, які воюють на запорізькому напрямку
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/663/4c5/ade/thumb_3231_540_0_0_0_auto.jpg)
Наприкінці минулого року працівники Лисецької селищної ради, її структурних підрозділів та установ перерахували свій дводенний заробіток на придбання позашляховика для наших воїнів. Свою лепту в цю справу також внесли учні освітніх закладів громади, які проводили благодійні ярмарки. Крім того, подружжя підприємців із Стебника Михайло і Тетяна Цап організували збір коштів для закупівлі автомобіля військовим, а підприємець із Старого Лисця Володимир Дирів – на закупівлю павербанків.
Читайте даліУсесвітньо визнаний місяць обізнаності про психічне здоров’я в Лисецькій громаді
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/663/4c3/ca7/thumb_3230_540_0_0_0_auto.jpg)
Усесвітньо визнаний місяць обізнаності про психічне здоров’я в Лисецькій громаді розпочався з серії терапевтичних майстер-класів «Турбота про психічне здоров’я: особливості арттерапії» Їх організувала команда Простору «Дбаю про себе» Центру надання соціальних послуг селищної ради за сприяння майстрині Анни Роздільської, в рамках співпраці з Проєктом USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я».
Читайте даліЛисецька селищна рада інформує про те, що Міністерство у справах ветеранів України запровадило телефонну "Єдину ветеранську лінію"
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/663/215/4ac/thumb_3224_540_0_0_0_auto.jpg)
Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки ветеранів війни, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України. "Єдина ветеранська лінія" є безоплатною та працює щодня з 8 до 20 години.
Читайте даліУ Лисецькій громаді привітали війта польської ґміни Ленчица Яцека Роґожіньскі з переобранням на відповідальну посаду
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/662/f52/bb1/thumb_3223_540_0_0_0_auto.jpg)
Черговий робочий день у Лисецькій селищній раді розпочався традиційним ритуалом: виконанням Державного Гімну, хвилиною мовчання за загиблими українськими воїнами та молитвою за тих, хто продовжує боротися за незалежність нашої держави. У цьому дійстві взяли участь і польські гості – війт ґміни Ленчица, партнера Лисецької громади, Яцек Роґожіньскі та давній друг громади, пожежник Арек Містржак.
Читайте даліПроведення пероральної імунізації диких тварин проти сказу на території області
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/663/34c/c61/thumb_3225_540_0_0_0_auto.png)
На території Івано-Франківської області (відповідно до виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин) у травні 2024 року буде проведена кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.
Читайте даліУ Будинку культури Старого Лисця відбувся звітний концерт учнів Лисецької дитячої школи мистецтв
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/662/768/9e7/thumb_3220_540_0_0_0_auto.jpg)
Такі концерти є традиційними, де учні демонструють насамперед перед батьками, чого навчилися, досягли протягом навчального року. Цього разу до виступів юних музикантів і пісенних виконавців додалася виставка малюнків, адже торік у школі відкрили художнє відділення, на якому навчаються 19 дітей.
Читайте даліКожен з нас може зробити свій внесок у збереження природного середовища
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/661/f8d/518/661f8d5187ed5860551435.bmp)
Шановні мешканці громади! Я, Ляцький Роман Борисович, поліцейський офіцер громади, звертаюсь до вас з важливим закликом щодо охорони нашого навколишнього природного середовища. Ми всі мешканці цієї громади і маємо відповідальність перед нашою землею та майбутніми поколіннями, тому зобовʼязані зберігати її незмінною та чистою.
Читайте даліВсесвітній день охорони праці 2024
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/661/e65/3cf/thumb_3210_540_0_0_0_auto.png)
Девіз Всесвітнього дня охорони праці 2024 року: Вплив зміни клімату на безпеку та гігієну праці. 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці. Вперше під такою назвою його відзначали у 2003 році. Але ідея започаткувати такий особливий день з’явилася після того, як у 1989 році американські та канадські робітники та профспілки провели День вшанування пам’яті працівників, які загинули на роботі.
Читайте даліУ Чернівцях відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/661/e66/763/thumb_3212_540_0_0_0_auto.jpg)
Цей захід пройшов під головуванням Президента України Володимира Зеленського, за участі Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, керівника Офісу Президента Андрія Єрмака, представників Уряду, голів обласних адміністрацій, територіальних громад та органів місцевого самоврядування. Серед 78 очільників міст, сіл і селищ був і керівник Лисецької територіальної громади Анатолій Лущак.
Читайте далі