ПРОЄКТ "ПОРЯД" - ПРОТЯГНУТА РУКА ДОПОМОГИ

Новини 21 червня 2022

Для допомоги постраждалим від російської агресії людям було створено проєкт «Поряд» (https://poryad.in.ua/) - портал що єднає українців, для розміщення запитів на допомогу та їх пошуку тими, хто має можливість її надати.

Читайте далі

КОНЦЕРТ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Новини 20 червня 2022

Заряд енергії та позитивні емоції отримали наші військовослужбовці після концерту, який їм подарували учасники художньої самодіяльності Лисецької територіальної громади.

Читайте далі

ЛИСЕЦЬКА ГРОМАДА ПРИЙНЯЛА МІНІ-ФУТБОЛЬНУ ПЕРШІСТЬ СЕРЕД ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Новини 20 червня 2022

Задля покращення фізичної підготовки та зміцнення командної злагодженості наших військовослужбовців відбулася міні-футбольна першість. Вітаючи команди-учасниці першості, очільник громади Анатолій Лущак подякував кожному військовослужбовцю за покликання захищати батьківщину.

Читайте далі

ПІДТРИМКА ТА ВІДНОВЛЕННЯ ЧЕРЕЗ СПОРТ

Новини 20 червня 2022

16 червня на майданчику із синтетичним покриттям Лисецького ліцею відбулася презентація спільного проєкту психологічної підтримки «ПОРУЧ» Міністерства освіти та науки України та Дитячого фонду ЮНІСЕФ, що має на меті через спорт допомогти переселеним дітям та молоді відновитися.

Читайте далі

В ЛИСЕЦЬКІЙ ДИТЯЧІЙ МУЗИЧНІЙ ШКОЛІ — ВИПУСКНИЙ

Новини 18 червня 2022

Підсумком навчального року в Лисецькій дитячій музичній школі стало вручення документів про освіту цьогорічним випускникам.

Читайте далі

НИЗЬКИЙ УКЛІН ТА СЛОВА ВДЯЧНОСТІ ЗА БЛАГОРОДНУ ПРАЦЮ МЕДИКАМ ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Новини 17 червня 2022

З нагоди професійного свята — Дня медичного працівника, низький уклін та найщиріші слова вдячності за благородну працю усім працівникам охорони здоров’я Лисецької територіальної громади переказав очільник тергромади Анатолій Лущак разом зі своїм заступником Іваном Говерою.

Читайте далі

ПОРОДІЛЛІ ЛИСЕЦЬКОГО ПОЛОГОВОГО ВІДДІЛЕННЯ ВРУЧЕНО ПЕРШИЙ СЕРТИФІКАТ НА 3 000 ГРИВЕНЬ

Новини 17 червня 2022

16 червня керівник Лисецької територіальної громади Анатолій Лущак вручив перший сертифікат на 3 000 гривень породіллі пологового відділення комунального некомерційного підприємства «Лисецька лікарня».

Читайте далі

ДО УВАГИ БДЖОЛЯРІВ!

Новини 9 червня 2022

Товариство з обмеженою відповідальність «АКРІС-ЗАХІД» інформує про проведення упродовж 18-20 червня 2022 року технологічних операцій із внесення засобів захисту рослин на полях компанії на території Старолисецького старостинського округу.

Читайте далі

ПАМ'ЯТКА НАСЕЛЕННЮ ПРО ЗАБОРОНУ СПАЛЮВАННЯ СУХОЇ РОСЛИННОСТІ

Новини 9 червня 2022

Із настанням теплої погоди природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Мешканці приватних житлових будинків та дач активно починають наводити лад у домогосподарствах, спалюючи гілки, суху траву та різний непотріб.

Читайте далі

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ

Новини 9 червня 2022

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.

Читайте далі