СТАРОЛИСЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ СТАВ ЗАТИШНИМ ТА ЕНЕРГООЩАДНИМ
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/61d/ecd/63b/thumb_1325_540_0_0_0_auto.jpg)
Після новорічно-різдвяних канікул другий семестр навчального року педагогічний та учнівський колективи ліцею у Старому Лисці розпочнуть у затишнішому навчальному закладі, котрий до того ж ще стане енергоощадним.
Читайте даліЛИСЕЦЬКА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА ПОРТАТИВНИЙ АПАРАТ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ДІАГНОСТИКИ
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/61d/405/d6e/thumb_1318_540_0_0_0_auto.jpg)
Придбано його в рамках реалізації проєкту «Портативний УЗД апарат – новий інструмент діагностичного обстеження легень пацієнтів із COVID-19 у КНП «Лисецька лікарня», що реалізовується КНП «Лисецька лікарня» в партнерстві з Лисецькою селищною радою за підтримки Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна».
Читайте даліПАРТНЕРСТВО ЗАДЛЯ ВИВЧЕННЯ ДОСВІДУ СТВОРЕННЯ ЦЕНТРІВ БЕЗПЕКИ, ФУНКЦІОНУВАННЯ МІСЦЕВИХ ТА ДОБРОВІЛЬНИХ ПОЖЕЖНИХ КОМАНД
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/61c/f78/154/thumb_1315_540_0_0_0_auto.jpg)
Упродовж двох днів очільник Лисецької громади Анатолій Лущак у складі делегації керівників територіальних громад Прикарпаття (керівник Печеніжинської громади Ігор Довірак, Ворохтянський селищний голова Олег Дзем’юк, керівник Старобогородчанської ТГ Володимир Петришин) перебував з робочим візитом на Рівненщині. Основна мета поїздки — вивчення досвіду створення центрів безпеки, інтерактивних класів дитячої безпеки, функціонування місцевих та добровільних пожежних команд.
Читайте даліНОВЕЛИ РИНКУ ГАЗУ - ЯК ІНСТРУМЕНТ ЗАОЩАДЖЕННЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/61c/5c7/016/thumb_1306_540_0_0_0_auto.jpg)
В п'ятницю, 24 грудня, в Лисецькій селищній раді відбулася презентаційна зустріч на тему "НОВЕЛИ РИНКУ ГАЗУ - ЯК ІНСТРУМЕНТ ЗАОЩАДЖЕННЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД". Спікером виступив Юрій Стефанчук, виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України.
Читайте даліВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖУСТАНОВ
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/61c/5b9/467/thumb_1303_540_0_0_0_auto.jpg)
У четвер, 23 грудня, заступник Лисецького селищного голови Іван Говера взяв участь у виїзному засіданні молодіжної ради обласного комітету Профспілки працівників державних установ України.
Читайте даліНАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «ДОПОМОЖИ УКРАЇНСЬКОМУ ВОЇНУ»
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/61c/2ec/620/thumb_1300_540_0_0_0_auto.jpg)
«Коли береш — наповнюєш руку, коли даєш — наповнюєш серце» — цією фразою директор Стебницької гімназії Надія Крута розпочала пост на своїй фейсбук сторінці про участь навчального закладу у благодійній акції «Допоможи українському воїну».
Читайте даліЩЕДРИЙ МИКОЛАЙ ЧУДОТВОРЕЦЬ
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/61c/2ea/fc2/thumb_1296_540_0_0_0_auto.jpg)
19 грудня християнський світ вшановує Святого Миколая, який з юних літ відзначався глибокою побожністю, піклувався про вбогих та нужденних, обравши згодом духовний сан, не чекав, щоб у нього просили допомоги, а сам шукав бідних, щоб їм допомогти.
Читайте даліВІДБУЛОСЯ УРОЧИСТЕ ЗАСІДАННЯ ДИТЯЧОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО РАЙОНУ
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/61b/ba9/9dc/thumb_1287_540_0_0_0_auto.jpg)
16 грудня 2021 року відбулося Урочисте засідання Дитячої Ради Івано-Франківського району за участю голови Івано-Франківської районної державної адміністрації Олександра Ярощука, голови районної державної адміністрації Василя Поповича та начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Валерія Семківа.
Читайте даліОЧІЛЬНИК ГРОМАДИ ТА КЕРІВНИК ЦНАП — УЧАСНИКИ ФОРУМУ «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ. СЕРВІС. ЦНАП»
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/61b/ba8/116/thumb_1284_540_0_0_0_auto.jpg)
Щоби поширити кращі практики надання адміністративних послуг та обговорити перспективи реформування системи надання адмінпослуг, Івано-Франківська обласна державна адміністрація та Коломийська міська рада за сприяння Міністерства цифрової трансформації України та Програми доступності послуг в Україні «PROSTO» зорганізували форум «Децентралізація. Сервіс. ЦНАП».
Читайте далі