СТЕБНИК ВІДСВЯТКУВАВ 425-РІЧЧЯ

Культура Новини 30 вересня 2021

В жовтні 2020 року село увійшло до Лисецької територіальної громади. Відтак у День села, що є святом не тільки даного населеного пункту, а всієї Лисецької громади від імені виконавчого комітету та депутатського корпусу Лисецької селищної ради привітав мешканців Стебника, усіх довгожителів та тих, хто робить тут перші кроки, хто працює задля процвітання села очільник Лисецької територіальної громади Анатолій Лущак, староста Старого Лисця та Посічі Василь Турчин.

Читайте далі

В ЛИСЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ СТВОРЕНА МОЛОДІЖНА РАДА

Новини 28 вересня 2021

27 вересня 2021 року відбулось перше засідання Молодіжної ради при Лисецькій селищній раді. На засіданні були обрані голова Молодіжної ради – Струтинська Анна Володимирівна, заступник голови МР – Єрмаков Андрій Сергійович, та секретарем МР – Шухта Ірина Євгеніївна.

Читайте далі

ЮНІ ФУТБОЛІСТИ ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ - ПЕРЕМОЖЦІ МЕМОРІАЛУ АНДРІЯ ХОМИНА

Новини Освіта Спорт 27 вересня 2021

Протягом двох днів, 25 та 26 вересня, десять дитячих команд Прикарпаття розігрували медалі традиційного дитячо-юнацького футбольного турніру, присвяченого пам’яті майстра спорту міжнародного класу, відомого українського футболіста Андрія Хомина – гравця івано-франківського “Прикарпаття”, київського “Динамо”, полтавської “Ворскли”, збірних України і Туркменістану, який у 1999 році трагічно пішов із життя внаслідок автомобільної катастрофи.

Читайте далі

КЕРІВНИКИ ГРОМАД ПРИКАРПАТТЯ ПРОЙШЛИ БАЗОВИЙ КУРС СТРІЛЬБИ НА СТАРОЛИСЕЦЬКОМУ ПОЛІГОНІ

Новини 27 вересня 2021

Стрілецький день для міських, селищних та сільських голів Івано-Франківської області відбувся 24 вересня у навчальному центрі "Старий Лисець" військової частини 3072 Західного ОТО Національної гвардії України.

Читайте далі

ФУТБОЛЬНІ ФУНКЦІОНЕРИ РОЗПОВІЛИ ПРО ДОРОСЛИЙ ТА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ФУТБОЛ В РОЗРІЗІ НОВОСТВОРЕНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Новини Спорт 27 вересня 2021

Конференція “Посилення потенціалу громад Прикарпаття в реалізації системних змін у сфері безпеки та медицини, пом’якшення економічних наслідків пандемії COVID-19”, що відбулася 24 вересня у приміщенні Старолисецького ліцею Лисецької територіальної громади стала відмінним майданчиком для обговорення найнагальніших проблем органів місцевого самоврядування.

Читайте далі

ГРОМАДА ПРИЙМАЛА ГОСТЕЙ

Новини 27 вересня 2021

В п'ятницю, 24 вересня в с. Старий Лисець відбулася конференція «Посилення потенціалу громад Прикарпаття в реалізації системних змін у сфері безпеки та медицини, пом’якшення економічних наслідків пандемії COVID-19».

Читайте далі

СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО ТА СПІВПРАЦЯ З РОБОТОДАВЦЯМИ ЩОДО ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ЗАЙНЯТОСТІ

Новини 23 вересня 2021

Семінар на дану тему з роботодавцями Лисецької селищної ради провели фахівці Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

Читайте далі

КЕРІВНИК ГРОМАДИ ПРИВІТАВ ФАБРИКУ FRANKOF ІЗ РІЧНИЦЕЮ ЗАСНУВАННЯ

Новини 19 вересня 2021

З нагоди дня заснування фірми керівництво Фабрики м'яких меблів Frankof щорічно збирає свій великий колектив. У цей день разом із колективом фабрики мав за честь бути очільник Лисецької громади Анатолій Лущак.

Читайте далі

ВОГНЕБОРЦІВ СТАРОЛИСЕЦЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ ПРИВІТАЛИ З НАГОДИ ДНЯ РЯТІВНИКА

Новини 17 вересня 2021

17 вересня професійне свято святкують працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадяни, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей.

Читайте далі

Олімпійський тиждень в Старолисецькому ліцеї

Новини Освіта Спорт 13 вересня 2021

З 06 по 10 вересня у Старолисецькому ліцеї проводився "Олімпійський Тиждень" та "Тиждень Безпеки життедіяльності".

Читайте далі