ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ_3

Новини 18 жовтня 2023

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Торгівля людьми - один з найсерйозніших злочинів проти людини, який, нажаль, на сьогодні є дуже розповсюдженим. За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції, в Україні з 1991 року понад 300 тисяч українців постраждали від різних форм сучасного рабства: трудова та сексуальна експлуатація, вербування, рабство, незаконне перевезення, продаж, використання шантажу, погроз, насильства та інші.

Читайте далі

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ_2

Новини 17 жовтня 2023

Є пропозиція працевлаштування? Дуже хочеться отримати бажану роботу якнайшвидше? Зупинись та перевір інформацію! Дійсно, це нелегко зробити в моменти поспіху і відчаю, але цей крок може врятувати життя! Говоримо про це протягом тижня в інформаційній кампанії “Обізнаність рятує життя”.

Читайте далі

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЄКТУ "ДОВІРА"

Новини 17 жовтня 2023

Чеська гуманітарна організація «Людина в біді» за фінансової підтримки американського народу презентує проєкт «Довіра» - конкурс мікрогрантів на підтримку бізнесу! Дата: 20 жовтня (п’ятниця) Час: 14-00 Місце: Multimedia Lab, Промприлад (вулиця Української Перемоги, 23)

Читайте далі

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

Новини 16 жовтня 2023

Як вберегти себе та своїх близьких від шахраїв, злочинців, вербувальників? Як не потрапити в ситуацію торгівлі людьми? Говоримо про це протягом тижня в інформаційній кампанії “Обізнаність рятує життя”. Сьогодні розповімо вам про один з важливих маркерів безпеки - це безпека власних документів.

Читайте далі

ЦІКАВО, ПІЗНАВАЛЬНО ТА ПЛІДНО В ЛИСЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОЙШОВ ДЕНЬ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я

Новини 13 жовтня 2023

11 жовтня Україна вперше разом зі світовим співтовариством відзначила День психічного здоров’я. У Лисецькій територіальній громаді, котра є учасником Проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» саме в напрямку психічного здоров’я цей тиждень пройшов пізнавально, цікаво та навіть у ігровій формі дорослі разом із дітьми розбиралися у складових ментального здоров’я, від котрого залежить потенціал людини, можливість плідно працювати та долати звичайні життєві стреси, яких у цей воєнний час у нас аж надто багато.

Читайте далі

ДБАЙМО ПРО ЯКІСТЬ ПИТНОЇ ВОДИ!

Новини 12 жовтня 2023

Значна кількість населення особливо у сільській місцевості використовує для забезпечення питних потреб воду з шахтних колодязів.

Читайте далі

ЛИСЕЦЬКУ ГРОМАДУ ВІДВІДАЛИ КЕРІВНИКИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ РІВНЕНЩИНИ ТА ТЕРНОПІЛЬЩИНИ

Новини 12 жовтня 2023

10 жовтня на Івано-Франківщині розпочався візит з обміну досвідом «Ефективна діяльність комунальних інституцій в громадах», організований Програмою «U-LEAD з Європою».

Читайте далі

ЗОРІЄНТУВАТИ ШКОЛЯРІВ СТАРОГО ЛИСЦЯ У РІЗНОМАНІТТІ ПРОФЕСІЙ

Новини Освіта 11 жовтня 2023

мав на меті інтерактивний захід для молоді «Ярмарка професій», яку зорганізувало та провело 10 жовтня у Старолисецькому ліцеї Тисменицьке управління Івано-Франківської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

Читайте далі

ДЕНЬ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я.

Анонси Новини 10 жовтня 2023

11 жовтня весь світ відзначає день психічного здоров’я. Саме тому в громаді протягом наступних трьох днів заплановано багато заходів, щодо ознайомлення і покращення психічного здоров’я наших жителів. Спеціальні заняття пройдуть у початковій школі, та дитячому садочку. А для старшокласників та мешканців громади 11.10. о 11.00 за сприяння за Лисецької Селищної Ради, Проекту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я” КНП «Лисецька лікарня», Лисецького Ліцею, Старолисецького Ліцею, ДНЗ «Сонечко» буде проведено свято-квест. Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до заходу. Плануємо для Вас багато цікавеньких інтерактивів, приємний музичний супровід. Прийдіть і підтримайте наші креативні команди! Захід відбудеться на спортивному полі перед головною будівлею Лисецького ліцею.

Читайте далі

ГОЛОВА ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ВЗЯВ УЧАСТЬ У IV ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “РОЗВИТОК СИСТЕМИ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ В УМОВАХ ВІЙНИ ТА ПІСЛЯВОЄННОЇ ВІДБУДОВИ”

Новини 9 жовтня 2023

5 та 6 жовтня в Ужгороді за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України, Центру громадського здоров’я МОЗ України, Проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» та ДВНЗ «Ужгородський національний університет» відбулася IV Всеукраїнська наукова конференція з міжнародною участю «Розвиток системи громадського здоров’я України в умовах війни та післявоєнної відбудови».

Читайте далі