ТВОРЧА МОЛОДЬ СТАРОГО ЛИСЦЯ ДОЛУЧИЛАСЯ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Новини 25 липня 2023

У час літніх канікул учнівська та студентська молодь Старого Лисця Лисецької територіальної громади охоче долучилася до благодійної акції проєкту “Об'єднані любов'ю” на підтримку нашої 10 окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”.

Читайте далі

ЛИСЕЦЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА УЗАГАЛЬНЕНИЙ ЗВІТ ЩОДО ОЦІНКИ ПОТРЕБ ЇЇ ЖИТЕЛІВ У СФЕРІ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я

Новини 22 липня 2023

Це напрацювання та результат участі Лисецької територіальної громади у проєкті “Розбудова стійкої системи громадського здоров'я”, що фінансується американським народом через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Читайте далі

ГОСТЯМИ ЛИСЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СТАЛИ МОЛОДІ ПРОФСПІЛКОВІ ЛІДЕРИ ПРИКАРПАТТЯ

Новини 21 липня 2023

20 липня на території Лисецької селищної ради відбулося виїзне засідання Івано-Франківської обласної молодіжної ради обласної організації Профспілки працівників державних установ України, котра об'єднує молодь до 35-річного віку, що працює в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Читайте далі

НА ВІЙНІ ЗАГИНУВ 42-РІЧНИЙ ЖИТЕЛЬ СТАРОГО ЛИСЦЯ ВАСИЛЬ МЕНЬКО

Новини 10 липня 2023

умна звістка прийшла в Лисецьку територіальну громаду. При виконанні бойового завдання, пов'язаного із захистом батьківщини при здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації на сході України загинув солдат Василь Павлович Менько.

Читайте далі

ГОЛОВА ЛИСЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ПРИВІТАВ ПРАВООХОРОНЦІВ

Новини 5 липня 2023

4 липня своє професійне свято відзначили працівники Національної поліції України. Привітав керівництво Головного управління Національної поліції України в Івано-Франківській області голова Лисецької територіальної громади Анатолій Лущак, котрий пропрацював не один десяток літ, виховавши та підготувавши на викладацькій ниві покоління правоохоронців.

Читайте далі

ЩО РОБИТИ У РАЗІ РАДІАЦІЙНОЇ АВАРІЇ?

Новини 30 червня 2023

У зв’язку з складною військово-політичною ситуацією у нашій державі, імовірність виникнення нештатних ситуацій на Запорізькій АЕС, можливістю застосування російським агресором ядерної зброї, надаємо порядок дій у вищевказаних кризових ситуаціях.

Читайте далі

АДРЕСИ УКРИТТІВ ТА СХОВИЩ ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ!

Новини 16 червня 2023

У громадян виникає запитання: куди прямувати, щоб забезпечити собі та рідним безпечне перебування під час повітряної тривоги? Лисецька селищна рада повідомляє, що всі наявні на території Лисецької громади захисні споруди цивільного захисту приведено в готовність для укриття населення. Цих захисних споруд в громаді є п’ять, і розташовані вони за наступними адресами:

Читайте далі

АЛГОРИТМ ДІЙ ПРИ СИГНАЛІ «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА»

Новини 16 червня 2023

Якщо почули сирени, перебуваючи вдома: 1. Ввімкнути телевізор чи радіоприймач і уважно прослухати інформацію про характер тривоги; 2. За можливості попередити сусідів і одиноких людей, що мешкають поруч;

Читайте далі

НЕБЕЗПЕЧНА РОСЛИНА - БОРЩІВНИК СОСНОВСЬКОГО!

Новини 14 червня 2023

За останні роки набуває поширення дуже небезпечна рослина - Борщівник Сосновського.

Читайте далі