ПАНАХИДА ЗА ЗАХИСНИКОМ!

Новини 11 вересня 2022

10 вересня у церкві Воздвиження Чесного Хреста УГКЦ селища Лисець відбулася заупокійна панахида за нашим захисником Олегом Ваківим, що трагічно загинув за Україну. Родина, друзі, знайомі та громада зібралися, аби згадати в молитвах нашого Героя.

Читайте далі

ПРЕДСТАВНИКИ ЛИСЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОБУВАЛИ НА СВЯТІ ВРОЖАЮ У ПОЛЬСЬКИХ ПАРТНЕРІВ ІЗ ҐМІНИ ЛЕНЧИЦА

Новини 10 вересня 2022

Вересневими вихідними жителі ґміни Ленчица Республіки Польща відсвяткували Свято врожаю. Мали за честь побачити це споконвічне дійство під назвою «Dożynki», коли після завершення всіх польових робіт та збирання врожаю, ще прадіди, бабусі та дідусі, а нині сучасники збираються, щоби подякувати Богові за щедрий урожай, представники Лисецької територіальної громади: Лисецький селищний голова Анатолій Лущак, секретар Лисецької селищної ради Галина Матієшин, начальник фінансового відділу Надія Самойленко, начальник відділу правової та кадрової роботи Тетяна Гаєва, начальник відділу Центр надання адміністративних послуг Ірина Гутич.

Читайте далі

ВОЛОНТЕРИ З ЄВРОПИ

Новини 5 вересня 2022

"З початку військової агресії активізувалася міжнародна дружба та співпраця, ділові поїздки до нас італійців, поляків, чехів, словаків, — розповідає голова Лисецької територіальної громади Анатолій Лущак. — Приємно, що в цей час працюють волонтери цих країн в нашій Лисецькій комунальній лікарні та першому добровольчому хірургічному шпиталі при клініці БРАСС".

Читайте далі

ПЕРШОВЕРЕСЕНЬ В НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Новини 1 вересня 2022

Завдячуючи нашим захисникам старт навчального року 2022/2023 у Лисецькій територіальній громаді став направду святом для навчальних закладів, педагогів, учнів, дошкільнят та батьків. Кожен навчальний заклад провів загальношкільні лінійки з нагоди Дня знань.

Читайте далі

АКЦІЯ «ШКІЛЬНИЙ ПОРТФЕЛИК»

Новини 1 вересня 2022

Напередодні нового навчального року в Лисецькій територіальній громаді відбулася акція «Шкільний портфелик». Нові портфелики та необхідні у навчанні канцтовари 11 дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування вручив заступник селищного голови Іван Говера та начальник служби у справах дітей Наталія Данилюк.

Читайте далі

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНО!

Новини 25 серпня 2022

Ранок 24 серпня в населених пунктах Лисецької територіальної громади розпочався молебнями за мир і спокій в Україні та панахидами за полеглими в російсько-українській війні жителями громади: Романом Дубинським, Юрієм Чижовим, Миколою Волосянком та нашими співвітчизниками.

Читайте далі

ГОЛОВА ГРОМАДИ АНАТОЛІЙ ЛУЩАК НАГОРОДЖЕНИЙ МЕДАЛЛЮ «ЗА ЗАСЛУГИ ПЕРЕД ПРИКАРПАТТЯМ»

Новини 24 серпня 2022

Голова Лисецької селищної ради Анатолій Лущак отримав найвищу відзнаку області — медаль «За заслуги перед Прикарпаттям».

Читайте далі

ВИМКНЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!!!

Новини 12 серпня 2022

У зв’язку з плановими роботами 22.08.2022 з 09:00 по 18:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

Читайте далі

ПЛАНОВІ ВИМКНЕННЯ! УВАГА!

Новини 9 серпня 2022

У зв’язку з плановими роботами 15.08.2022 з 09:00 по 17:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

Читайте далі

З ПЕРЕДОВОЇ — НА ВЕСІЛЛЯ

Новини 1 серпня 2022

Військовослужбовець Ігор Волосянко зі Стебника, що боронить країну від ворога, прийшов додому у коротку відпустку. В останню неділю липня він та його обраниця Світлана Копчук з Верховинщини стали на рушничок щастя.

Читайте далі