ДНЮ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

Новини 22 листопада 2023

В навчальних закладах громади тематичними уроками, виховними годинами, тематичними книжковими виставками в бібліотеках вшанували громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років.

Читайте далі

ЧАТ-БОТ "ЧАС НА СЕБЕ"

Новини 20 листопада 2023

Підписуйтеся на чат-бот «Час на себе», щоб отримувати корисні поради з найважливіших напрямів для здорового життя. Переходьте за посиланням і отримуйте чудовий подарунок від нашого проєкту 🤗

Читайте далі

ГОЛОВА ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ПРЕЗЕНТУВАВ РІВЕНЬ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ В ГРОМАДІ НА ФОРУМІ ЗА УЧАСТІ МІНІСТРА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Новини 20 листопада 2023

Максимально підсилити та вдосконалити соціальне обслуговування населення покликаний був форум «Розвиток соціальних послуг на Прикарпатті».

Читайте далі

ПРАЦІВНИКАМ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ДО ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА!

Новини 18 листопада 2023

Напередодні професійного свята як керівник Івано-Франківського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації громад Лисецький селищний голова Анатолій Лущак передав привітання департаменту агропромислового розвитку Івано-Франківської обласної державної адміністрації, від імені територіальних громад Прикарпаття подякував працівникам галузі за важливу і благородну місію.

Читайте далі

ЛИСЕЦЬКА ГРОМАДА БЕРЕ УЧАСТЬ В ПРОЄКТІ "ЧАС НА СЕБЕ"

Новини 16 листопада 2023

Поринаючи у роботу й домашні клопоти, ми повсякчас забуваємо приділити час своїм потребам — записатися до лікаря, відпочити, провести час з дорогими людьми. Проте це і є основою нашого здоров’я та гарного самопочуття.

Читайте далі

ФОЛЬКЛОРНИЙ КОЛЕКТИВ «РОДИНА»: ПІВСТОЛІТТЯ З ПІСНЕЮ!

Культура Новини 13 листопада 2023

2023 рік став ювілейним в історії жіночого фольклорного колективу «Родина» Будинку культури села Старий Лисець, якому виповнюється 50 років. У далекому 1973 році першим керівником жіночого фольклорного ансамблю став Дмитро Бойко, якого через рік змінив М. Демидюк.

Читайте далі

ПРАВООХОРОНЦІ НАГАДАЛИ ЛИСЕЦЬКИМ ЛІЦЕЇСТАМ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ ТА БЕЗПЕЧНУ ПОВЕДІНКУ НА ДОРОЗІ

Новини 9 листопада 2023

Гостями Лисецького ліцею Лисецької селищної ради стали представники Національної поліції України: старший інспектор ювенальної превенції Івано-Франківського районного управління поліції ГУ Національної поліції в Івано-Франківській області Леся Долинська та поліцейський офіцер Лисецької громади Роман Ляцький.

Читайте далі

ЛИСЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПЕРЕРАХУВАЛА ДВОДЕННИЙ ЗАРОБІТОК НА ПОЗАШЛЯХОВИК ВІЙСЬКОВИМ

Новини 9 листопада 2023

Окрім постійної допомоги коштами місцевих платників податку з бюджету Лисецької селищної ради військовій частині Національної гвардії України та нашому батальйону 102 окремої бригади територіальної оборони, до допомоги Збройним силам України долучилися працівники структурних підрозділів та комунальних установ Лисецької селищної ради.

Читайте далі

ПІД ЧАС БЛАГОДІЙНОГО ЯРМАРКУ В СТАРОМУ ЛИСЦІ ЗІБРАНО ПОНАД 88 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ДЛЯ ЗСУ!

Новини 8 листопада 2023

Недільний день п’ятого листопада об’єднав жителів Старого Лисця та населених пунктів усієї Лисецької територіальної громади задля спільного вшанування українських захисників та захисниць, які боролися за незалежну Україну та зараз відстоюють територіальну цілісність нашої держави.

Читайте далі

МИХАЙЛО СІКОРА ПОСМЕРТНО НАГОРОДЖЕНИЙ ОРДЕНОМ «ЗА МУЖНІСТЬ» ІІІ СТУПЕНЯ

Новини 8 листопада 2023

Указом Президента України за особисту мужність та самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджений (посмертно) Михайло Сікора зі Старого Лисця.

Читайте далі