ПАМ'ЯТКА ДІЇ НАСЕЛЕННЯ ПРИ ВИНИКНЕННІ ХІМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

Новини 6 квітня 2022

Під хімічною аварією розуміється порушення технологічних процесів на виробництві, пошкодження трубопроводів, ємностей, сховищ, транспортних засобів при здійсненні перевезень і т.п., що призводять до викиду або протоки аварійно-хімічно небезпечних речовин (АХОВ) в атмосферу в кількостях, що становлять небезпеку масового ураження людей та тварин.

Читайте далі

УВАГА! СИРЕНИ!

Новини 22 березня 2022

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ! Доводимо до вашого відома, що організація оповіщення населення регулюється «Положенням про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв’язку у сфері цивільного захисту» затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України №733 від 27 вересня 2017 р., п.19:

Читайте далі

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!

Новини 22 березня 2022

19 березня віддав життя за Україну житель Лисця Юрій Чижов. Громада втратила справжнього патріота: учасника Революції Гідності, що з 2013 року перебував у лавах Богородчанського районного реєстрового козацького товариства імені Івана Виговського.

Читайте далі

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ!

Новини 16 березня 2022

Відновлюється вивезення сміття з домогосподарств громадян. Вивіз буде проводитися згідно попереднього графіку: Лисець – вівторок, четвер; Старий Лисець – четвер, п’ятниця, субота; Стебник – середа; Посіч - за потребою.

Читайте далі

ДО УВАГИ ТИМЧАСОВО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ, ЯКІ ПРИБУВАЮТЬ З ЗОНИ БОЙОВИХ ДІЙ

Новини 8 березня 2022

Карітас Івано-Франківськ надає гуманітарну допомогу: • гаряче харчування • продуктові набори • набори особистої гігієни

Читайте далі

ВИМАГАЄМО! ЗАКРИЙТЕ НЕБО!!!

Новини 5 березня 2022

Звернення Лисецької селищної ради до урядів країн-членів НАТО, Президента Сполучених Штатів Америки, Президента Франції, Канцлера Німеччини, послів усіх держав світу, щодо необхідності закриття неба над Україною.

Читайте далі

ПАМ'ЯТКА ДІЇ НАСЕЛЕННЯ ПРИ ВИНИКНЕНІ РАДІАЦІЙНОЇ/ЯДЕРНОЇ АВАРІЇ

Новини 28 лютого 2022

Радіаційна аварія - це порушення правил безпечної експлуатації ядерно-енергетичної установки, обладнання або пристрою, при якому відбувся вихід радіоактивних продуктів або іонізуючого випромінювання за межі їх безпечної експлуатації, що призводить до опромінення населення та забруднення навколишнього середовища.

Читайте далі

ПІД ЧАС ОБОРОНИ КРАЇНИ ЗАГИНУВ 19-РІЧНИЙ ЖИТЕЛЬ ЛИСЦЯ РОМАН ДУБІНСЬКИЙ

Новини 26 лютого 2022

Сьогодні вранці сумна звістка сколихнула нашу громаду: під час оборони країни від російського окупанта загинув військовослужбовець Збройних Сил України житель Лисця Роман Васильович Дубінський.

Читайте далі