АНАТОЛІЙ ЛУЩАК НАГОРОДЖЕНИЙ СПЕЦІАЛЬНОЮ ВІДЗНАКОЮ - ХРЕСТОМ “НАРОДЖЕНІ ВІЙНОЮ”

Новини 11 серпня 2023

З нагоди Дня Державності України та особливі заслуги в утвердження суверенітету та незалежності України, сприяння у всебічному забезпеченні 75 окремого батальйону 102 окремої бригади регіонального управління “Захід” Сил Територіальної оборони, для підвищення його боєздатності, за активну участь у розбудові структур Збройних Сил України, надійний тил Наказом командира військової частини А7127 підполковника Віктора Павлюка голова Лисецької територіальної громади Анатолій Лущак нагороджений відзнакою командира батальйону “Хрест “Народжені війною”.

Читайте далі

ЛИСЕЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ВИДАЄ СВОЮ ГАЗЕТУ

Новини 10 серпня 2023

Шановні жителі Стебника, Лисця, Посічі та Старого Лисця, хочемо сповістити вам, що наша громада розпочала випуск інформаційного вісника. Світ побачив вже третій номер газети “Лисецька громада”. Двічі на місяць ми інформуватимемо вас про знакові події громади, на сторінках вісника розміщуватимемо інформацію про життєдіяльність виконавчого комітету, оприлюднюватимемо актуальні рішення сесійних засідань. Безкоштовна газета надходитиме у кожен двір територіальної громади.

Читайте далі

В ЛИСЕЦЬКІЙ ЛІКАРНІ ВІДКРИЛИ ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИЧНОЇ ТА РЕАБІЛІТАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ

Новини 4 серпня 2023

У комунальному некомерційному підприємстві “Лисецька лікарня” Лисецької селищної ради новосілля. Після реконструкції та капітальних ремонтів поруч із приймальним покоєм відкрилося нове відділення фізичної та реабілітаційної медицини.

Читайте далі

НОВЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ТЕРГРОМАД ВІД ПРООН В УКРАЇНІ

Новини 4 серпня 2023

В межах проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки уряду Великої Британії, наданої через Посольство Великої Британії в Україні у партнерстві з Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, територіальні громади Прикарпаття отримали матеріально-технічне оснащення. Повідомляється на сайті Івано-Франківської ОДА.

Читайте далі

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ЛИСЦЯ ТА СТЕБНИКА ОТРИМАЛИ НОВИХ КЕРІВНИКІВ

Новини Освіта 3 серпня 2023

Наказом начальника відділу освіти, культури молоді та спорту Лисецької селищної ради Світлани Шарабуряк від 21 червня 2023 року ПІНДУС ХРИСТИНУ МИКОЛАЇВНУ призначено в порядку переведення з посади заступника з навчально-виховної роботи на посаду директора Лисецького ліцею на період дії воєнного стану, без проведення конкурсу, на умовах дії строкового трудового договору, до дати укладання строкового договору з переможцем конкурсу на посаду директора Лисецького ліцею. Наказом начальника освіти, культури, молоді та спорту Лисецької селищної ради від 1 серпня 2023 року на період дії воєнного стану, без проведення конкурсу, на умовах дії строкового трудового договору, до дати укладення строкового договору з переможцем конкурсу на посаду директора Стебницької гімназії переведено практичного психолога Стебницької гімназії ГУРАЛЬ ЛІЛІЮ ІГОРІВНУ.

Читайте далі

ГРОМАДИ ПРИКАРПАТТЯ ОБГОВОРЮЮТЬ РЕФОРМУВАННЯ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ

Новини 3 серпня 2023

В Лисецькій селищній раді під головуванням керівника Івано-Франківського обласного відділення Всеукраїнської асоціації громад Лисецького селищного голови Анатолія Лущака відбулася зустріч керівників територіальних громад Івано-Франківської області.

Читайте далі

З ВДЯЧНІСТЮ МЕДИЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Новини 28 липня 2023

Згідно із Указом Президента України, багатотисячна спільнота працівників охорони здоров'я відзначає своє професійне свято - День медичного працівника України - 27 липня, коли християнський світ вшановує великомученика, великого цілителя та першого лікаря Пантелеймона.

Читайте далі

КЕРІВНИК ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ПРИВІТАВ ЗІ СВЯТОМ ПРАЦІВНИКІВ ХІРУРГІЧНОГО ЦЕНТРУ БРАСС

Новини 28 липня 2023

У день професійного свята - Дня медичних працівників України - голова Лисецької територіальної громади Анатолій Лущак висловив щирі слова подяки за надзвичайно важливу місію порятунку здоров’я та життя пацієнтів керівнику Першого добровольчого хірургічного шпиталю, що працює на базі хірургічного центру БРАСС в селищі Лисець, Станіславу Онищуку, його підлеглим з різних куточків України та волонтерам з-за кордону.

Читайте далі

ПРОГРАМА "ДОПОМОГА ДОПОМАГАЮЧИМ"

Новини 27 липня 2023

Громадська організація "Вектор прав людини" розробила програму "Допомога допомагаючим" та запрошує для участі спеціалістів правничого та психологічного напрямку, які працюють з потерпілими від війни людьми. Анонс програми "Допомога допомагаючим" можна знайти за посиланням: https://hrvector.org/podiyi/23-05-10-programa.

Читайте далі