В ЛИСЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ПЕРЕБУВАЛИ ПАРТНЕРИ З ҐМІНИ ЛЕНЧИЦА
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/633/d44/9b4/thumb_1695_540_0_0_0_auto.jpg)
На запрошення керівництва Лисецької територіальної громади, упродовж трьох днів у Лисці з робочим візитом перебувала делегація з ґміни Ленчица Республіки Польща – партнера Лисецької територіальної громади.
Читайте даліДО ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАВІТАЛИ ПАРТНЕРИ З ҐМІНИ ЛЕНЧИЦЯ
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/633/abc/7e0/thumb_1663_540_0_0_0_auto.jpeg)
На запрошення керівництва Лисецької територіальної громади, упродовж трьох днів, з 30 вересня по 2 жовтня, у громаді перебувала делегація з ґміни Ленчица Республіки Польща – партнера Лисецької територіальної громади.
Читайте даліРАЗОМ МИ – СИЛА! ПІД ЧАС БЛАГОДІЙНОГО ЯРМАРКУ ЗІБРАНО 85 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/633/b31/4d2/thumb_1671_540_0_0_0_auto.jpg)
«Наше печиво скуштуй й грошей, звісно, не шкодуй! Про Вкраїну рідну дбай: ЗСУ допомагай!», «Ми смаколики спекли, щоб ЗСУ допомогти! Підходіть, купляйте й знову повертайтесь!»
Читайте даліЛИСЕЦЬКА ЛІКАРНЯ ВІДКРИТА ДЛЯ ПАЦІЄНТА
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/633/ab9/f57/thumb_1662_540_0_0_0_auto.jpeg)
У комунальному некомерційному підприємстві «Лисецька лікарня» Лисецької селищної ради відбувся день відкритих дверей.
Читайте даліЗ НАГОДИ ДНЯ ВЧИТЕЛЯ!
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/633/ab4/947/thumb_1656_540_0_0_0_auto.jpg)
З нагоди Дня вчителя в Старолисецькому ліцеї відбулося загальношкільне свято. В актовій залі зібралися винуватці професійного свята та їх вдячні учні. Привітали велику шкільну старолисецьку родину: вчителів, кухарів, прибиральниць, двірників, сторожів, опалювачів під орудою директора Любові Бойко та подякували кожному з них за високий професіоналізм за сумлінну працю голова Лисецької громади Анатолій Лущак, його заступник Іван Говера та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Світлана Шарабуряк.
Читайте даліФЕСТИВАЛЬ ЄДНАННЯ
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/633/937/6b3/thumb_1652_540_0_0_0_auto.jpg)
Після повномасштабного російського вторгнення більшість аграрних регіонів України стали місцем ведення військових дій, а відтак під загрозою постала і посівна кампанія. Через це на державному рівні зініційовані ряд програм задля недопущення продовольчої кризи. Наша територіальна громада, що з початку воєнного конфлікту прихистила майже тисячу осіб, з яких майже три сотні залишилися тут на проживання, долучилася до даних програм.
Читайте даліУ ЛИСЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМИ СВЯТАМИ ВИХОВАТЕЛІВ, БІБЛІОТЕКАРІВ, ПЕДАГОГІВ ТА МУЗИКАНТІВ
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/633/68f/51d/thumb_1650_540_0_0_0_auto.jpg)
Вітаючи зібрання голова Лисецької тергромади Анатолій Лущак подякував вихователям, вчителям, музикантам та бібліотекарям за самовіддане служіння обраній справі, адже своїми мудрими порадами, чуйним ставленням і справедливими настановами кожен фахівець допомагає нашому підростаючому поколінню долати непростий шлях осягнення знань, розвивати творчі здібності та черпати життєву мудрість у книжковому всесвіті.
Читайте даліГОЛОВА ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВИЇЗНОМУ ЗАСІДАННІ ПРАВЛІННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ГРОМАД
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/633/558/e9c/thumb_1643_540_0_0_0_auto.jpg)
Минулими вихідними до гірського селища Татарів Ворохтянської селищної територіальної громади вдалося дістатися частині членів правління ВАГ, решту - долучилися онлайн. Порядком денним правління під головуванням виконавчого директора ВАГ Івана Слободяника стали питання діяльності Асоціації у 2021-2022 роках.
Читайте даліПОСЛУГИ НА ГІДІ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНОГО ВАНТАЖУ
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/633/15e/e4c/thumb_1633_540_0_0_0_auto.jpg)
Щодня сотні сміливих працівників докладають титанічних зусиль, аби вчасно доставляти все необхідне. Для армії, бізнесу та всіх, хто цього потребує. Зокрема, перевозять небезпечний вантаж. Тож хочемо нагадати, що на Гіді з держпослуг є всі потрібні послуги для такого транспортування.
Читайте даліГІД З ДЕРЖПОСЛУГ ДЛЯ МІЖНАРОДНОЇ ПІДТРИМКИ
![](https://lsr.if.ua/storage/app/uploads/public/633/15b/153/thumb_1632_540_0_0_0_auto.jpg)
Увесь цивілізований світ підтримує нашу країну. Наше завдання — продовжувати його залучати до підтримки. Усім, хто планує займатися організацією міжнародної підтримки або допомагати іноземцям в Україні, рекомендуємо звернути увагу на актуальні держпослуги на Гіді.
Читайте далі