У ЛИСЕЦЬКІЙ ЛІКАРНІ ВІДКРИЛИ НОВЕ СТАЦІОНАРНЕ ВІДДІЛЕННЯ ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ

Новини 27 січня 2023

З часу повномасштабного вторгнення опіка про усіх потребуючих, що переїхали до нашої громади, та серед всього - про самотніх людей поважного віку, релокованих із зони бойових дій, стала пріоритетом. Якщо попервах вони стали пацієнтами різних відділень Лисецької лікарні, то після лікування постало питання їхнього розміщення.

Читайте далі

КОЛЯДА НА ПРОСЛАВУ БОЖУ

Культура Новини 25 січня 2023

Після того, як церковні пісні та коляди лунали на богослужіннях в храмах, гурти дітей, молоді та дорослих прославили Новонародженого Ісуса, колядуючи, засіваючи та щедруючи в обійстях односельців, настав час провести різдвяні свята та спільною колядою над прославу Божу продемонструвати свою пошану до прадідівських традицій та християнських цінностей.

Читайте далі

РОЗБУДОВА СТІЙКОЇ СИСТЕМИ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я

Новини 23 січня 2023

Лисецька громада, що потрапила в перелік пілотних громад восьми областей України, упродовж наступних п’яти років в рамках проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» працюватиме над профілактикою, запобіганням хворобам та підтримкою здоров’я на території своїх населених пунктів.

Читайте далі

УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ ЗАРЯДЖАЄ ЕНЕРГІЄЮ

Культура Новини 21 січня 2023

Українська пісня заряджає енергією, бо вона — душа нації. В цьому пересвідчилися військовослужбовці, для котрих зі сцени Будинку культури села Старий Лисець Лисецької територіальної громади лунали патріотичні пісні у виконанні заслуженого артиста України Володимира Коваленка та вокалістки Оксани Романюк.

Читайте далі

ГУМАНІТАРНА ПРОГРАМА ACTED ДОПОМОЖЕ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ У ПІДГОТОВЦІ ДО ЗИМИ

Новини 13 січня 2023

Внутрішньо переміщені особи, які перемістилися з постраждалих від активних бойових дій Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей, та наразі зареєстровані на території Лисецької селищної територіальної громади, мають можливість отримати грошову гуманітарну допомогу по підготовці до зими від французької гуманітарної програми ACTED. З такою метою до Лисецької селищної ради завітати представники даної гуманітарної програми.

Читайте далі

ОБЛАШТУВАННЯ ПРИЯЗНОГО ПРОСТОРУ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Новини 11 січня 2023

Проєкт з такою назвою впроваджуватиметься на базі Лисецької територіальної громади громадською організацією «Агенція розвитку громад Богородчанського району» за фінансової підтримки Карпатського фонду та Foundation de France в рамках Проєкту підтримки надання сталих соціальних послуг для внутрішньо переміщених осіб в Західній Україні.

Читайте далі