Маємо велику кількість патріотично налаштованих людей, які готові захищати країну - Ігор Клименко

Новини 9 лютого 2023

На сьогодні до «Гвардії наступу» через сайт подали заявки 10,5 тисяч осіб, через ЦНАП – 6,5 тисяч, за телефоном «гарячої лінії» проконсультували 3,5 тисячі громадян. Про це міністр внутрішніх справ повідомив в ефірі телемарафону «Єдині новини».

Читайте далі

Час повертати своє – Гвардія наступу запрошує

Новини 6 лютого 2023

Як долучитися до бригад «Гвардії наступу»? подати заявку онлайн на сайті https://storm.mvs.gov.ua/, де представлені всі бригади, що комплектуються; звернутися у Центр надання адміністративних послуг (про ЦНАПИ в Івано-Франківській області докладніше – за посиланням https://bit.ly/3kYZkxZ) Гаряча лінія «Гвардії наступу» для консультацій – 0800 100 020.

Читайте далі

Ігор Клименко: МВС розпочало формування штурмових бригад «Гвардія наступу»

Новини 6 лютого 2023

Штурмові бригади, до яких можуть вступати добровольці, націлені саме на посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України. Про це в ефірі Єдиного телемарафону заявив виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Ігор Клименко.

Читайте далі

ЛИСЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ: НА ПІДТРИМКУ ЗАХИСНИКІВ

Новини 6 лютого 2023

Оригінальний задум педагогів та учнів Лисецького ліцею Лисецької селищної ради на підтримку наших захисників утілився упродовж п’яти днів Волонтерсько-парламентського тижня. Щоденно до Волонтерського центру навчального закладу, немов бджілки до вулика, навідувалися школярики і приносили необхідні речі для потреб наших захисників.

Читайте далі

Національна кампанія рекрутингу «Гвардія Наступу»: чекаємо вмотивованих українців для боротьби з російськими окупантами!

Новини 3 лютого 2023

Міністерство внутрішніх справ України оголошує про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити українське військо під час майбутнього наступу. Відтак в Україні та, зокрема, на Прикарпатті сьогодні стартувала національна кампанія рекрутингу «Гвардія Наступу».

Читайте далі

Долучитися до бригад «Гвардія Наступу» можна у 7-ми ЦНАПах Прикарпаття

Новини 3 лютого 2023

В Україні розпочалася національна кампанія із формування додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Ці підрозділи складатимуться винятково із добровольців та вмотивованих патріотів України, котрі хочуть якнайшвидше звільнити нашу землю від ворога.

Читайте далі

ЯК ДІЗНАВАТИСЯ НОВИНИ У РАЗІ ВІДСУТНОСТІ СВІТЛА НА ІВАНО-ФРАНКІВЩИНІ

Новини 2 лютого 2023

Для забезпечення доступу громадян України до життєво важливої інформації в умовах відсутності електроживлення, налаштовуйте FM-хвилю Українського Радіо. Перелік радіочастот в кожному регіоні доступний за посиланням https://cutt.ly/02KMCPE.

Читайте далі

ПРЕДСТАВНИКИ РІЗНИХ СФЕР ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДИ НА ТРЕНІНГУ ПРОЄКТУ USAID ОКРЕСЛИЛИ ПРІОРИТЕТИ СИСТЕМИ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я

Новини 31 січня 2023

Наступним кроком Лисецької селищної ради в реалізації Проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» став тренінг «Громадське здоров’я. Пріоритети розвитку системи громадського здоров’я в громадах».

Читайте далі

ЗАГИБЛОГО НА ВІЙНІ ЖИТЕЛЯ ЛИСЦЯ ЮРІЯ ЧИЖОВА ПОСМЕРТНО ВІДЗНАЧЕНО МЕДАЛЛЮ «ЗА ЗАСЛУГИ ПЕРЕД ПРИКАРПАТТЯМ»

Новини 28 січня 2023

Посмертну нагороду сина, що виконуючи військовий обов’язок з честю загинув на полі бою 19 березня 2022 року, отримала 28 січня 2023 року в Меморіальному сквері Івано-Франківська мати військовослужбовця пані Ірина.

Читайте далі

ВИЇЗНИЙ ДЕНЬ ДОНОРА

Новини 27 січня 2023

У Лисецькій територіальній громаді відбувся виїзний день донора, зорганізований Прикарпатським обласним центром крові. Разом із медиками та всіма охочими жителями громади 26 січня долучились до цієї важливої справи та стали донорами крові для наших захисників також працівники виконавчого апарату Лисецької селищної ради. Це наш внесок у спільну перемогу, яка наближається з кожним днем!

Читайте далі