У Будинку культури Старого Лисця відбувся звітний концерт учнів Лисецької дитячої школи мистецтв

Культура Новини 23 квітня 2024

Такі концерти є традиційними, де учні демонструють насамперед перед батьками, чого навчилися, досягли протягом навчального року. Цього разу до виступів юних музикантів і пісенних виконавців додалася виставка малюнків, адже торік у школі відкрили художнє відділення, на якому навчаються 19 дітей.

Читайте далі

РОЗКОЛЯДА В ЛИСЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ: ОБ'ЄДНАННЯ ТАЛАНТІВ І ДУХОВНА СПІЛЬНІСТЬ

Культура Новини 16 січня 2024

14 січня 2024 року в будинку культури села Старий Лисець відбулася Розколяда, що об'єднала Лисецьку громаду в святковій атмосфері. Розпочався вечір звітом селищного голови Анатолія Лущака. У своєму виступі він розказав про досягнення виконавчого комітету протягом 2023 року, поділився планами на майбутнє та відзначив спільні досягнення, завдяки яким громада стає ще сильнішою та об'єднанішою.

Читайте далі

СТЕБНИЧАНИ ДІЙСТВОМ РОЗКОЛЯДИ ЗАВЕРШИЛИ РІЗДВЯНІ СВЯТА ТА ПІДСУМУВАЛИ БЛАГОДІЙНУ АКЦІЮ НА ПІДТРИМКУ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Культура Новини 10 січня 2024

У релігійне свято Собору Івана Предтечі мешканці села Стебник Лисецької територіальної громади у церквах Різдва Пречистої Діви Марії УГКЦ та Різдва Пресвятої Діви Марії ПЦУ колядками та віншуваннями прославили Різдво Христове.

Читайте далі

ФОЛЬКЛОРНИЙ КОЛЕКТИВ «РОДИНА»: ПІВСТОЛІТТЯ З ПІСНЕЮ!

Культура Новини 13 листопада 2023

2023 рік став ювілейним в історії жіночого фольклорного колективу «Родина» Будинку культури села Старий Лисець, якому виповнюється 50 років. У далекому 1973 році першим керівником жіночого фольклорного ансамблю став Дмитро Бойко, якого через рік змінив М. Демидюк.

Читайте далі

НА ПАТРІОТИЧНОМУ ПІДНЕСЕННІ З ВІРОЮ В МАЙБУТНЮ ПЕРЕМОГУ!

Культура Новини 7 листопада 2023

В нашій громаді концертна частина мистецько-патріотичної акції «Незламна мужність поколінь», зініційованої управлінням культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації задля творчої консолідації громад Івано-Франківської області, прославлення героїчної історії нашого народу, його духовної спадщини, культури, національних традицій, вшанування воїнів Збройних сил України та полеглих героїв, пройшла на великому патріотичному піднесенні та з вірою в майбутню Перемогу!

Читайте далі

РІЗДВЯНИЙ КОНЦЕРТ ЗАДЛЯ ПІДТРИМКИ БОЙОВОГО ДУХУ

Культура Новини 14 лютого 2023

Для поважної публіки Будинку культури села Старий Лисець Лисецької територіальної громади гуцульські пісенні традиції презентував Івано-Франківський національний академічний Гуцульський ансамбль пісні і танцю «Гуцулія».

Читайте далі

КОЛЯДА НА ПРОСЛАВУ БОЖУ

Культура Новини 25 січня 2023

Після того, як церковні пісні та коляди лунали на богослужіннях в храмах, гурти дітей, молоді та дорослих прославили Новонародженого Ісуса, колядуючи, засіваючи та щедруючи в обійстях односельців, настав час провести різдвяні свята та спільною колядою над прославу Божу продемонструвати свою пошану до прадідівських традицій та християнських цінностей.

Читайте далі

УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ ЗАРЯДЖАЄ ЕНЕРГІЄЮ

Культура Новини 21 січня 2023

Українська пісня заряджає енергією, бо вона — душа нації. В цьому пересвідчилися військовослужбовці, для котрих зі сцени Будинку культури села Старий Лисець Лисецької територіальної громади лунали патріотичні пісні у виконанні заслуженого артиста України Володимира Коваленка та вокалістки Оксани Романюк.

Читайте далі

ВІТАЄМО ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА!

Культура Новини 9 листопада 2022

Сьогодні свято тих, хто за покликом серця присвятив своє життя справі популяризації та продовження української культурної спадщини – працівники культури та майстри народного мистецтва. В час, коли Україна дев’ятий місяць протистоїть ворогу, культура є одним з вирішальних важелів національного відродження.

Читайте далі