ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ ЛИСЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Анонси Новини 31 жовтня 2023

Запрошуємо цієї неділі, 5 листопада, о 15.00 до Старого Лисця на мистецько-патріотичну акцію «Незламна мужність поколінь», зорганізовану в кожному куточку Прикарпаття задля відзначення 80-ої річниці Української Повстанської армії та прославлення захисників та захисниць України.

Читайте далі

ДЕНЬ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я.

Анонси Новини 10 жовтня 2023

11 жовтня весь світ відзначає день психічного здоров’я. Саме тому в громаді протягом наступних трьох днів заплановано багато заходів, щодо ознайомлення і покращення психічного здоров’я наших жителів. Спеціальні заняття пройдуть у початковій школі, та дитячому садочку. А для старшокласників та мешканців громади 11.10. о 11.00 за сприяння за Лисецької Селищної Ради, Проекту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я” КНП «Лисецька лікарня», Лисецького Ліцею, Старолисецького Ліцею, ДНЗ «Сонечко» буде проведено свято-квест. Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до заходу. Плануємо для Вас багато цікавеньких інтерактивів, приємний музичний супровід. Прийдіть і підтримайте наші креативні команди! Захід відбудеться на спортивному полі перед головною будівлею Лисецького ліцею.

Читайте далі

АКЦІЯ "ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ СЕРЦЯ"

Анонси Новини 28 вересня 2023

29 вересня 2023 року в Лисецькій громаді відбудеться Акція «Всесвітній День серця», яка проводиться з ініціативи Центру громадського здоров’я МОЗ України, Державної установи «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» за адресою: смт. Лисець, вул. Січових стрільців, буд 55, біля будівлі поліклініки КНП «Лисецька лікарня» Початок о 10.00 годині.

Читайте далі

ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я!

Анонси Новини 25 квітня 2023

В рамках Європейського тижня імунізації в Лисецькій громаді в середу, 26.04.2023 року заплановано проведення акції «День здоров’я». Захід відбудеться в рамках проєкту USAID «Розбудова стійкої системи охорони здоров’я». Початок акції о 11.00 год. Місце проведення – біля Поліклінічного відділення КНП «Лисецька лікарня» по вул. Січових Стрільців, 53 в селищі Лисець.

Читайте далі

ДО УВАГИ БДЖОЛЯРІВ ТА ФЕРМЕРІВ!

Анонси Новини 23 лютого 2023

Веб-семінар «Заходи профілактики отруєння бджіл. Алгоритм дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин».

Читайте далі

ФЕСТИВАЛЬ ЄДНАННЯ

Анонси Новини 30 вересня 2022

Після повномасштабного російського вторгнення більшість аграрних регіонів України стали місцем ведення військових дій, а відтак під загрозою постала і посівна кампанія. Через це на державному рівні зініційовані ряд програм задля недопущення продовольчої кризи. Наша територіальна громада, що з початку воєнного конфлікту прихистила майже тисячу осіб, з яких майже три сотні залишилися тут на проживання, долучилася до даних програм.

Читайте далі