Заступник селищного голови

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

Говера Іван Васильович

Біографічні відомості: 

Народився 22 червня 1989 року за адресою: с. Старий Лисець, Тисменицького району, Івано-Франківської області, Україна. Громадянин України.

З 1996 по 2006 рік навчався у Лисецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів де отримав атестат про базову середню освіту.

З 2006 по 2011 р.р. після закінчення школи вступив до Івано-Франківського Національного Технічного Університету Нафти і Газу України, на факультет Архітектура туристичних комплексів, спеціальність «Містобудування» після закінчення отримав базову вищу освіту за напрямком підготовки «Архітектури» та здобув кваліфікацію бакалавра з архітектури.

З 2008 по 2010 р.р. проходив навчання на військовій кафедрі при університеті Нафти і Газу, де по закінченню отримав посвідчення офіцера запасу, і присвоєне звання молодший-лейтенант запасу.

З 2011 по 2014 р.р. прийнятий на роботу у комунальне підприємство «Госпрозрахункове проектно виробниче архітектурно-планувальне бюро Богородчанського району» на посаду архітектора проектувальника.

У 2013 по 2014 р.р. навчався у Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького, факультет «Будівництва та архітектури» де по закінченню здобув повну вищу освіту за спеціальністю «Будівництво та архітектура» та отримав кваліфікацію «спеціаліст архітектури».

З 2014 по 2016 р.р. працював у Богородчанській райдержадміністрації, у відділі містобудування та архітектури на посаді провідного спеціаліста відділу.

З 2016 по 2018 р.р. навчався у Івано-Франківському Національному Технічному Університеті Нафти і Газу, інститут «Гуманітарної підготовки та Державного управління» спеціальність «Публічне управління та адміністрування» де по закінченню здобув другу вищу освіту (кваліфікацію) «Магістр» спеціальність «Публічне управління та адміністрування».

З 2018 по 2020 р.р. працював у Державній Архітектурно-будівельній інспекції України, на посаді «Головного інспектора будівельного нагляду відділу нагляду за діяльністю уповноважених органів з питань архітектури та містобудування Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області.

З 2021 року, по сьогоднішній день, працює у Лисецькій селищній раді, на посаді заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Проживає в с-щі Лисець Лисецької територіальної громади.