Селищний голова

Селищний голова

Лущак Анатолій Романович

Біографічні відомості:

Народився 2 березня 1967 року в селі Старий Лисець Тисменицького району Івано-Франківської області. У 1982 році закінчив Старолисецьку восьмирічну школу, продовжив навчання у Лисецькій середній школі, яку закінчив у 1984 році. Одразу поступив на навчання до Івано-Франківського сільськогосподарського технікуму, який закінчив у 1988 році. 

З 1985 до 1987 року — служба в Збройних силах. У 1989 році поступив на заочну форму навчання до Львівського державного інституту фізичної культури. Вищу освіту здобув у 1994 році.

Трудову діяльність розпочав у 1988 році з посади тренера-викладача спортивного клубу "Кристал" м. Івано-Франківськ, де пропрацював до 1990 року. 

Майстер спорту з боротьби самбо, призер чемпіонатів СРСР та УРСР. 

З 1990 року розпочав службу в органах внутрішніх справ, де пройшов службовий шлях від викладача, а згодом старшого викладача циклу бойової та фізичної підготовки Івано-Франківської середньо-спеціальної школи міліції до заступника начальника Прикарпатського юридичного інституту МВС України. 

1988-2001 рр. — аспірантура Львівського державного інституту фізичної культури. 

У 2001 році захистив кандидатську дисертацію на тему "Оптимізація психофізичної підготовки курсантів вищих навчальних закладів МВС України" та отримав вчену ступінь кандидата наук з фізичного виховання та спорту. 

У 2002 році призначений начальником кафедри фізичної підготовки та спорту Прикарпатського юридичного інституту, де пропрацював до 15 лютого 2006 року. 

З 15 лютого призначений заступником начальника Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету МВС. 

Три демократичних скликання (з 2006 по 2020 рр.) обирався сільським головою села Старий Лисець. 

У 2017-му році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю "Місцеве самоврядування", де здобув професійну кваліфікацію "магістр державного управління".

Полковник поліції у відставці, почесний динамівець, член Національної спілки журналістів України. 

Восени 2014-го року балотувався до Верховної Ради України від виборчого округу №84. 

Є головою Тисменицького відділення Ради роботодавців, головою Івано-Франківського обласного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад,  член правління Всеукраїнської асоціації громад.

Проживає в с. Старий Лисець Лисецької територіальної громади.