конкурс на заміщення вакантних посад

Вакансії Новини 1 червня 2021

Лисецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:


НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН;

СПЕЦІАЛІСТА І-КАТЕГОРІЇ СЕКТОРУ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА МОБІЛІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ;


Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом не менше трьох років, досвід роботи в управлінських структурах не менше року. Досвід роботи в органах місцевого самоврядування бажаний.

У конкурсі можуть взяти участь громадяни України, які знають та вільно володіють державною мовою, мають навички роботи на комп’ютері на рівні досвідченого користувача.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

заява про участь у конкурсі;

заповнена особова картка (форма П-2ДС);

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копія документа про освіту з додатком;

копія паспорта;

копія трудової книжки;

копія військового квитка ( у разі наявності );

електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному сайті НАЗК та роздрукована з офіційного сайту у паперовому вигляді.

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу за адресою: смт Лисець, вул.С.Стрільців, 55.

Щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних обов’язків, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків, тощо інформація надається за телефонами: тел. 4-11-39.

Учасники конкурсного відбору мають дати згоду на збір та обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», а переможець конкурсного відбору, який претендуватиме на зайняття посади посадової особи місцевого самоврядування, у встановленому порядку підлягатиме перевірці відповідно до Закону України «Про очищення влади».